Szerző Téma: Hibák, kérdések, problémák a játékkal kapcsolatban  (Megtekintve 8174 alkalommal)

Nem elérhető Raisen

• Globális Moderátor
  • Elvetemült
  • bigtorrent.eu
    • http://lithiumwow.eu5.org/index.html
  • Op. Rendszer: Windwos 7 x86
Re:Hibák, kérdések, problémák a játékkal kapcsolatban
« Válasz #30 Dátum: 2011 Október 19, 06:11:08 pm »
Nekem régen a connecting-nél állt be ip csere megoldotta viszont volt olyan is hogy az accom egyből bannolták és törölték mert olyan ip-t kaptam ami már bannolva volt az adott szerveren ez szívás nem más :D.
« Utoljára szerkesztve: 2011 Október 19, 06:12:47 pm írta Raisen »

▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Ryan

• Vendég
« Válasz #31 Dátum: 2011 Október 19, 06:15:13 pm »
Nekem régen a connecting-nél állt be ip csere megoldotta viszont volt olyan is hogy az accom egyből bannolták és törölték mert olyan ip-t kaptam ami már bannolva volt az adott szerveren ez szívás nem más :D.
IGen tudom ezt akartam vhogy elmondani  :)
De az egészben az a durva h van ott accom töször végig elelnőriztem. revolnál pl accmanagerbe is minent elelnőriztem.
A probléma sztem az lehet h még egy régebbi servernek az elérési utját tárolja valami chache helyen de a cachet én töröltem erre még mindig a régi serverre akakr sztem csatlakozni hiába irom át a realmot vagyis vhol még kell valami cachnek lennie (jah és másolt wow ez nme tom montam e már).

Nem elérhető Remoras

• Újonc
  • *
« Válasz #32 Dátum: 2012 Szeptember 15, 12:13:53 pm »
Sziasztok,
Új vagyok az oldalon,nyitottam topikot is,de ott nem kaptam választ,tehát megkérdezném itt is,hogy tudnátok-e segíteni abban,hogy hogyan tudom azt megcsinálni,hogy ne csak én tudjak felmenni a szerverre,hanem mondjuk pár haverom is. Repackos szervert csináltam még csak,gyakorlom az adatbázisos dolgokat.
Keresgéltem google-n,meg fórumon is,hogy hogy lehetne megcsinálni,de nem találtam, aki tudja légyszi segítsen.:D

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30