Offical WoW avagy [Looking for Group]

Indította bikicsunaj, 2010 szeptember 18, 04:49:47 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

bikicsunaj

Hey Guys :)
[/color]


Nos regebben szo volt arrol hogy, ki jonne Eredetire a forumrol jatszani..

Par emberkevel tartom azota is a kapcsolatott.

BlueRak ahogy tudom o biztosan jon es Action is keszul.

EU Arathor realm Alliance oldalt gondoltam (Par evet mar voltam itt)

Persze olyan emberek hozzaszolasat varom akiknek mar megfordult mostanaban a fejukben.

Offokat kerulni szeretnem. Tudom draga a napi 97FT, 6000FT/2 honap viszont erre senki se kivancsi..

Itt a Cata. Egyszer ugy is megkell annak venni a wowokat aki menni szeretne Officalra


tunnr

Nekem megfordult csak az a baj h nekem wowból 1 db kiegészítőse eredeti:S

bikicsunaj

#2
Idézetet írta: tunnr Dátum 2010 szeptember 18, 05:00:33 DÉLUTÁN
Nekem megfordult csak az a baj h nekem wowból 1 db kiegészítőse eredeti:S

Meg kell venni. :)

ui: ha szerzel Accot pl veszel 1et. akkor viszont nem muszaly megvenni a lemezeket Csak GCt 2havonta aux Bankkartyas feltoltes VISA MasterCard. Utobbit hasznalom en is inkabb.

DoomKiller

#3
Jelenleg is eredetin tolom, Bloodscalp - Horde

Akinek lenne kedve j

Action

Jövök én is.
Októbertől már biztosan.
Igazság szerint a lényeg számomra az, hogy PVP szerver legyen...

Ott egy klán-t alapítani, felhúzni egy main karaktert (mindenki), közös insták stb..
Kb. ha figyelünk egymásra nagyon gyorsan tud menni a dolog.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

DoomKiller

Szóljatok ha jöttök, addigra kész lesz a tankom, most farmolom neki a full heirloom geart, segítek ha kell :P

bikicsunaj

Na Orulok.

Bluerak most veszi meg majd az accom azon van a BS hordaban 1 70es Warrija. Ha o kepes az allis Arathoros karijat ott hagyni majd. akkor Megyek en is BS Horda oldalra. :)

UI: ma MSN en szolt meg 1 emberke hogy, jon eredetire o BS REalm Horda oldalon es Arathor Alli oldalon Varrial. :)

Annyit mpndok Regi Wowemufos srac. Script Temaban volt jartas. :)

Dworen

Én 1 éve vagyok Ragnaros-on hordába. Ha oda jönne valaki szívesen segítek.

LuXXoR

Amúgy majd meg kell venni az összes kieget vagy elég csak a cata? :-[ :D (lehet hülye kérdés de én nem tudom)

bikicsunaj

Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2010 szeptember 22, 05:29:15 DÉLUTÁN
Amúgy majd meg kell venni az összes kieget vagy elég csak a cata? :-[ :D (lehet hülye kérdés de én nem tudom)

Meg kell venni a Kiegeket is.

Viszont meg van 1 Accountom elado ami mar LKig megvan csak a Cata kell hozza. ha Erdekel dobj 1 PMet

Speeros

Html/Css/JavaScript/Php/C++/Mangos framework
CNC esztergályos, marós

Recon

arathor  ally.. fuggetlenul ki  jon eredetire en nem megyek  mas realmra.. Arathoron sok magyar van es fuggetlenul attol hogy pve szerver  egesz jo tarsasag jott ossze...

bikicsunaj

Mar Arathor lesz.

Mivel Van egy Regi klan ugymondd " tort "x ratekrol" akikkel Regen is egyutt jatszottunk.

Cataban meg ugyan az lesz 10esben a loot mint 25 ben ezert mar meg is van a csapat instazasokra :)

ui: meg 3 ember Transferel hozzank.

Dworen

szívesen mennék én is mert ragnán elég szar a magyar közösség csak a kétszeres transzfer (horda-->aly, Ragnaros--> Arathor) közel 16k HUF lenne :S

Gyuri.

#14
BloodScalp Alliance és Horde :D 2 és fél éve =)
Itt aztán akad magyarból =) de rendesen :D Gyertek ti is =)

Amit Action említett hogy gyorsan megvan, azért ahoz azt hozzáfüzném, hogy nem olyan gyors az mint ahogy gondolnánk :D azért a heti felostás megvan ha megvannak az insták akkor csüccsvan csak a napi hc 2 frost jön. Aztán csak triu. =)

Powered by EzPortal