Web programozó kerestetik

Indította Action, 2011 december 15, 07:42:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

Wowemuf fórum - The End

Majdnem 100%-ig biztos vagyok benne, hogy a fórum már nem fog beindulni, soha nem lesz akkora felhasználó tábora mint ezelőtt.
A fórum mint motor szerintem egy jó időre befuccsolt.

Ötlet:

Pcforum.hu/Tudástár alapú oldalt létrehozni, ahol az emberek felteszik a kérdést és pontot adhatnak annak aki a legjobb választ adta rá (megoldásként elfogadja).

Ha mindenkinek tetszik az ötlet akkor páran összeülhetnének és összedobhatnának egy ilyen web motort. :)

Várom a véleményeket és a jelentkezéseket. :P
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Tiby

nekem jobban tetszik ez így, de ha programozó kellene mert a tagok nagy része nem ért velem egyet akkor segíthetek a motorban

üdv.: Tiby

NevemSenki

Nem kene ide motort irni, eleg lenne a PhPBB es egy mode. De szerintem ezen forum tartalmat ne dobjatok ki, be lehetne sajtolni oda... elfer... en meg a mai napig olvasgatok itt.

Udv. Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

imdawe

Van egy honlap motorom, írtam hozzá egy forum kiegészítőt amit pár sorral kiegészítve meg felelne a feltétleknek, ennek a forum tartalmát nem nagy munkával de át lehet nyomatni bele. + Usereket is csupán login lenne másképp.
A dizájn kérdéseket meg majd megoldjuk.

tunnr

Szerintem a fontos dolgokat megkéne tartani ami a fórumon fent van és a többit kukázni és egy teljesen új motorral kéne elődrukkolni + új design

imdawe

#5
Erre adtam

Powered by EzPortal