Logo készítő verseny !

Indította Action, 2010 szeptember 30, 04:28:30 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

DoomKiller


Girosz


NevemSenki

Nekem teljesen mind1 hogy kinek a Bannere van kint, én aztán nem azt nézem.
Én inkább a Topic-okra vagyok kíváncsi, és az értelmes emberekre.

Vagy ez olyan nagyon fontos dolog hogy melyik van kint?
Én is szavaztam, és tudjátok hogy kire?
.... saját magamra.  :D

De mindegyik szép, ilyen hülyeségeken veszekedni.

Üdv.: Senki

saamson

én is mivel ugy láttam van elég szavazo az elsö helyezetten....amugy nekem is az övé tetszik lol

Action

1. Nem hinném, hogy valaki csak és kizárólag emiatt csalna... ennyire gyerekes és nevetséges ember nincs.
2. Mindenki kapja szépen a szavazatokat, szóval aggodalomra semmi ok, még csak 1 nap telt le a szavazásból. :)

Pradox, nem vonom vissza a nevezésed és kész. :P

Illetve mindenkinek szól, hogy ne veszekedjetek... ez nem az a hely, ez egy békés versengés. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

RaZoR93

békés versengés nincs minden versenygésben ott az indulat..:D de nekem is pradox-é tetszik csak így tovább.)

ident

Én már megszoktam a 2. helyezést logo készítő versenyekben, több torrent oldalon is 2. voltam, Trinity fórumán is 2., illetve egyszer voltam első helyezett is egy torrent oldalon még régen :) Szóval nekem nem oszt, nem szoroz, nem lehet olyan dolgot készíteni ami mindenkinek tetszik, vagy nagyon tetszik és amint írtam, legfeljebb csináltam egy aláírás képet ;)
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

LuXXoR

Idézetet írta: ident Dátum 2010 október 11, 07:29:47 DÉLUTÁN
Én már megszoktam a 2. helyezést logo készítő versenyekben, több torrent oldalon is 2. voltam, Trinity fórumán is 2., illetve egyszer voltam első helyezett is egy torrent oldalon még régen :) Szóval nekem nem oszt, nem szoroz, nem lehet olyan dolgot készíteni ami mindenkinek tetszik, vagy nagyon tetszik és amint írtam, legfeljebb csináltam egy aláírás képet ;)

Még közel sincs vége :D Ahogy nézegettem egyre többet kapsz te is szóval még van esélyed ;)

Methos

#53
Hajr

Action

Ne aggódj Ident, minden ki lesz  találva. :)

Vesztesek nem lesznek, csak nyertesek, már gondolkozom egy frappáns megoldáson.
Tegyük fel, az első 3 helyezett fejléce lesz aktív, minden frissítésnél ugrik egyet a logo a következőre. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Kerge

#55
+1+1+1+1+1+1 Ez egy jó ötlet! :D

EDIT: Sztem amúgy mindenki megérdemelné :D Mindenkinek szép a munkája, és ez csak ízlések és pofonok...
Szerintem meg lehetne ezt oldani nem csak az első 3-al, hanem az összessel, vagy pl.: Hetente másikak váltakoznak (jó mondjuk annyira azért tisztában vagyok a php-val, hogy ez nem könnyen megoldható, de nem is lehetetlen...) m1 Sok szerencsét Action!



XMas WoW DEV

ident

Java-val akár fade effect-tel is meglehet oldani sec-re beállítva a képcserét :P De ez jó ötlet, mármint az oldal frissítéses.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Action

#57
A szavazást lezárom, még ma este eredményhirdetés !

Hiába szavaztok, az eredmény már megszületett. :)


Az eredmény:

1. Ident 56 (36,60%)

2. Pradox 51 (33,33%)

3. ScymeX 14 (9,15%)

Gratulálok a versenyzőknek, hamarosan beszélek Huntival és kikerül a munkátok.
És látod Ident, ez már nem második hely. :P :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

ident

Köszönöm a szavazatokat és grat. Pradox-nak és ScymeX-nek!
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Skyne

gratula a "győzteseknek" tényleg szép munkák :)

Powered by EzPortal