Számítógép problémák, kérdések, tanácsok ! | NEM DÍSZ |

Indította Action, 2010 november 03, 03:17:54 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ident

#75
Bekaptál egy szép vírust :)

http://www.sophos.com/en-us//threat-center/threat-analyses/viruses-and-spyware/W32~Rbot-CKP.aspx

De akár lehet sérült is egy induló kernel rész. Lehet érdemes lenne (ha még friss) újratelepíteni az op.rendszert.
Fhatys, a sors által kirótt, elkerülhetetlen feladat szava.
http://eu.battle.net/wow/en/character/arathor/Ident/advanced

Elisyum

#76
Ellenőriztem azzal a vírus irtóval ami fent van a gépen, nem talált vírus de meg próbálom ezzel is.

Nem hiszem hogy az xp -nél meg a windows 7 64 és 32 bites verziójánál is hibás lenne a kernel, vagy még is?

Inkább vírus.

Köszi a választ.

Elisyum

#77

LuXXoR

Na szóval van egy "régi" gép... Múlthéten egyszer csak elment a kép és fehéren kezdett el villogni azóta ezt csinálja :S Nem tudom mi lehet a gond :S Akinek van vmi ötlete megoszthatná velem mert abszolult tanácstalan vagyok :S (Vagyis nem de de hülyeséget nem akarok vele csinálni és inkább megkérdezlek titeket is)

unitology


Rocsorayen

Már bios induláskor is csinálja vagy win közben is? Monitor kábel nem roncsolódhatott? Próbáltad másik videókártyával?

LuXXoR

Akkor csinálja amikor elvileg az asztalnak kéne bejönnie. Monitorkábel tökéletes. Nem próbáltam mert nincs.

Raisen

#82
Ha agp-s vidikártyád nem az őskori változat és külön áram kábel megy rá nézd meg hogy nincs-e elcsúszva vagy megtörve személy szerint 4 évvel ezelőtti gépemnek is ez volt a hibája ati radeon shappire x1550 kártya volt bent bekapcsolás után csak fehér kép volt kicseréltem a rácsatlakozó kábelt és tökéletesen működött esetleg nézd meg hogy ne e feszül a kártya slot ba ha ugyan ez a probléma valakitől kérj kölcsön egy kártyát és nézd meg azzal.


IdézAkkor csinálja amikor elvileg az asztalnak kéne bejönnie. Monitorkábel tökéletes. Nem próbáltam mert nincs.

Hát akkor van kép csak win betöltés után jelentkezik a hiba. Próbáld meg hogy feldobsz egy új oprendszert hátha valami driverel ütközik vagy túl fel lett húzva a képfelbontás egy másik monitoron esetleg a képmegjelenítés egy próbát megér de előtte próbáld ki még hogy újra indítod a gépet nyomod az f8 at még ki nem jönnek az indítási módok és ott kiválasztod a csökkentet módot ha ott müxik akkor valószínűleg az a gond amit feljebb írtam és akkor marad az új oprendszer felrakás.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

LuXXoR

Raisen:  ez egy őskori kártya mert nincs rácsatlakozó vezeték :D Nem feszül... tökéletesen benne van minden oké vele.. Képfelbontása nem lett felhúzva mert pontosan nem tudom de elég kicsin ment és nem is volt piszkálva már 1éve :D ÉS elviekben az OS is megy (azt megtudtam nézni és másik gépen jó volt) És mielött ez a hiba jelentkezett semmi nem lett telepítve (gondolok én itt új drivere és hasonlókra) .

De akkor ahogy észrevettem szerintetek a videokártya hibás? Mert akkor lehet keresek hozzá neten egyet és megveszem csak ugye  hát nem tudom mert ha mégse az a gond akkor az cink :S

unitology

Ha esetleg van integrált videó a lapon azzal kipróbálhatnád.

Rocsorayen

LuXXoR, indítsd a WIN-t csökkentett módban, töröld ki a régi driverét a vidikarinak, indítsd rendesen és szedj le újat :)

ati1993

Sziasztok!

Na hosszú lesz,aki elovlassa annak előre is thx!  :D

Szóval...

Van egy HPG62-b10EH Notim

4-5 hónapos....

Alapból telepített win7 volt rajta.

Nos egy nap úgyvoltam hogy újrarakom és hopp sikerült megformázni minden partíciót,beleértve a helyreállítót is! :S:S

Nem gondolkodtam előre,mind1.....

A Lényeg az hogy azóta a Bios sem látja a winchestert,viszont az felpörög és a led is villog,szal elvileg jó...

Próbáltam HirensBoot cd-vel mbr-jét ujracsinni,formázni bármivel sőt még hdd progikkal is próbálkoztam de hát ugye azok sem látták!.



Sőt még linuxal is megnéztem,hátha , de nem...

Most akkor tönkrement vagy csak valamit az MBR-ével vagy a Flash-jével csintam vmit????


Már aggódok érte :\

Szétszedni nem nagyon akarom mert akkor garancia gondolom nuku....

Gondolkoztam rajta hogy megpróbálom másik gépbe átalakítóval,hátha.

Nos ez lenne a nagy problémám, minden ötletet és segítséget várok,fontos lenne! :\

Előre is köszönöm! ^^  ;) :)
Légyszives ha felveszel MSN-re írd már megjegyzésnek hogy wowemuról vagy,köszi! :D

Reconka

- kicserelheted a winchestert, nem hiszem hogy garancia vesztessel jarna, ha  kicsereled a winchestert. Legtobb  notiba  szabadon lehet cserelni a ramot, winchestert.
-attol meg hogy torolted a  helyreallito particiot meg el kene indulnia a winchesternek, es  fel kene  tudnod telepiteni a windowst.

Raisen

#88
Hát ha a biosba se látja akkor szívás nem nagyon raksz rá semmit de azért próbáld meg elsődleges célnak CDROM majd a többire hdd0 hdd1 csapass be egy win7 lemezt ami biztos működik bootal úgy hogy nem rakod fel a telepítőfájlokat egy meglévő rendszer alatt <----Rossz tört win esetén megesik hogy valaki nem úgy írja ki hogy az iso fájlt dtoolsba betölti majd neroval képmásolásként xxx dtols meghajtó társítva xxx Dvd író ha nem így történik cseszheted mert a rejtett fájlok vagy az éppen úgy se látható fájlok nem íródnak ki és így bootoláskor nem érzékeli csak ha előtte egy meglévő rendszeren kezdted a telepítést, Tehát próbáljátok ki a lemezt másnál hogy bootnál érzékeli-e ha így se jó és új géped van és támogatja az usb-s telepítést akkor szedjetek le egy win xp sp3-at pendrive pack ba és próba úgy is ,ha itt is bukta akkor vidd garival vissza minek cserélnéd ki vagy vennél másikat ha kijavítják ingyen. : )


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Archangel

Szia, le tudnád írni a hdd pontos típusát? Van hogy laptopoknál, hogy alapból a win telepítőn nincs rajta a driver, van program amivel bele tudod tenni. Pontosan nem emlékszem a nevére.

Powered by EzPortal