Trinity core 3.3.5a Részletes leírás

Indította Hellzate, 2010 november 24, 01:30:12 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

dark89

Sziasztok!
Köszi mindenkinek a segítséget megoldottuk!
Most olyanokat szeretnék tudni hogy, hogyan lehet olyanokat megcsinálni hogy instákat kivenni  vagy az instákból bossokat kivenni vendorokat kivenni és persze hogy a hc-kban hogyan lehet átállítani pl h embelem of valor helyett embelem of heroism essen?
Ha valaki ért az ilyesmihez vagy valahol van ilyen leírás kérem segítsen, mert egyre jobban érdekel ez a dolog.
Válaszokat előre is köszi!
Sziasztok!

dark89

Sziasztok!
senki nem tud ebben nekem segíteni??

caesarwow

...._loot_template táblákban tudod állítani elméletileg, de én még ilyennel nem foglalkoztam, ha nem így van akkor elnézést.

Devis

igazából nem értem a kérdést. Mit akarsz kivenni? MAgát csk a mobot db ből? creature_template ből tod őket kirölni. HA csak átghelyezni akarod akkor .npc info a mobra, megénzed az id-t átrakod máshova (és ha onnan elakarod tüntetni akkor .npc del neki). Ha a lootjával akarsz vmit művelni akkor azt már előttem írták.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

dark89

Igazából arra lennék kiváncsi hogy, egész instákat hogyan lehet kivenni, pl hogy utgrade keep ne legyen bent vagy ulduar?
meg még arra lennék kiváncsi hogy mivel lehet bugokat javítani?? milyen program kell hozzá??
mert 1-2 boss buggos és rá lehetne javítani??
Válaszotokat előre is köszi!
Sziasztok!

caesarwow

Azt hiszem instance_template táblában kitörlöd a kiválasztott instát, de nem biztos úgyhogy biztonsági mentést csinálj. Régi wowheaden nézheted is az idket :D
http://old.wowhead.com/

Devis

bug javításhoz tudtommal nincs  progi, sima db és script az egész
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

dark89

Sziasztok!
Köszi a válaszokat!
az érdekelne engem hogy, wintergraps-ot hpgyan lehet betenni vagy h egyáltalán legyen a szerverben?
válaszokat előre is köszönöm!
bocsi a sok kérdésért csak komolyabban elkezdtem foglalkozni az emulátor fejlesztésével és javításával!

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

dark89

Sziasztok!
Aki tud kérem segítsen wintergraps ügyben!
Előre is köszönöm!
Sziasztok!

dark89

Sziasztok!
regisztrációs oldalt akartam készíteni és a configorációs fáljban mindent átírtam stb de ezt az üzenetet kaptam:
Hiba!:
Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Host 'lichburn.myip.hu' is not allowed to connect to this MySQL server.

Update your >>> ReggAcc configuration <<<
Check configuration file - hosts, usernames and passwords.

majd utána ezt:Parse error: syntax error, unexpected T_STRING in C:\wamp\www\configuration.php on line 36

Válaszokat előre is köszi!

Devis

Idézsyntax error

vmit letörölhettél a config fájlból véletlen, lehet ,-t vagy ;-t. Nézd át újra úgy h megvan nyitva az átírt és az eredeti
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

dark89

Sziasztok!

ez a hiba üzenet jön ki nekem most:
Unable to connect to MySQL server. MySQL reported: Host 'lichburn.myip.hu' is not allowed to connect to this MySQL server.

Update your >>> ReggAcc configuration <<<
Check configuration file - hosts, usernames and passwords.

És valaki megmondaná hogy melyik portokat kell engedélyeznem a routerem belül hogy más is rámtudjon csatlakozni??
Előre is köszönöm!

Devis

a portokra keress rá, most fejből nem tom
első problémádra pedig a legfrisebb mysql-t raktad fel?
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

dark89

Sziasztok!
lenne 1-2 kérdésem: hogy nektek a dungeon finder működik??
                            akkor lich king miért nincs bent és még 1-2 boss iccben, meg ulduárból is hiányzik??
                            eoe 10/25 öt sem lehet elindítani..
                            ezekkel az instákkal/boss-okkal mi a helyzet??
válaszokat köszi!

Powered by EzPortal