[4.0.0] Blizz weblap

Indította Roamer, 2010 november 25, 08:19:31 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Roamer

Szeretnétek egy jól mutató weboldalt a szerveretekhez? Akkor jó helyen jártok!

Jelen pillanatban még csak Cataclysm-re készült html weboldal, de az tökéletesen működik diamondcore emulátorral, de ha átírjátok a /cataclysm/bealitasok.php-ben (regisztráció), a /cataclysm/belepes/config.php-ben (belépő menü) és a /cataclysm/status/index.php-ben (szerver státusz) a host beállításokat, akkor jónak kellene lennie mangos illetve trinity core-on is.

A mostani állapota már nagyon közelít a véglegeshez, de még csiszolgatok rajta.

Ami van a weblapban:

  • Nyitó oldal
  • Account Regisztráció
  • Szerver információ
  • Média
  • GYIK
  • Fórum
  • Belépő menü (még nem tökéletes, mert csak be lehet lépni az accountal, de még nincs külön benne semmi)
  • Hírek
  • Egy kis információ mind a két új kasztról

A weboldal Hellzate Cataclysm-es repackjához lett igazítva, mármint azzal a repackal készült el az acc reg és a szerverstátusz, ezért az adatokat módosítanotok kell!

A fórum, ami található hozzá phpBB-vel készült. Magyar nyelv és WoW téma telepítve rá. Kicsit még alakítgatni kell rajta, hogy használhatóbb legyen, mert pl nem tudtam még megoldani, hogy a fórum logója a nyitó oldalra mutasson. A beállításokat újratelepítéssel kellene megoldani. A telepítő mappája: /cataclysm/forum/telepites/ mivel telepítés után azt írta, hogy nevezzem át az install mappát.

Szabadon letölthető INNEN!

Pár kép mellékelve:
Kezdőlap (Annyiban módosult, hogy a legalsó menüben nem kép van, hanem bejelentkező menü)
Média
GYIK
Fórum
Szerver információ
Account regisztráció
Goblin
Worgen
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Devis

sztem nem rosz idáig, bár tény és való h van még mit rajta csinálni
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Roamer

Igyekszek jóra csinálni, csak rengeteg mindent kell igazítani hozzá és változtatni. A képeket is be kell szerezni. Az egész délutánom a goblinos leírás meg a reg oldal vette el :S
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Raven

Cool! ;) Nekem tetszik,  várom a végleges verziót! :D

Roamer

#4
:) Örülök ha tetszik :D
Esetleg még ötleteket kaphatok, hogy mik kerüljenek bele?

Módosítva: Lenne egy olyan kérdésem, hogy alul a footer-ben meghagyjam ezt a két linket? Online Privacy Policy
©2009 Blizzard Entertainment. All rights reserved. Illik az ilyeneket meghagyni igaz?
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Raven

#5
Szerintem jó most így ahogy van. A fórum logóra tedd rá szerintem az index.php linkjét. Illetve egy szerver online játékos /realm infó még kellene. Ilyesmire gondolok:
Server status: Online
Karakterek:
Alliance:
Horde:
Guildek:
Online playerek:
Alliance online:
Horda online:
Max Player:
Uptime:
Ratek: minden 1x-es (Blizzlike)

A médiához a cataclysm videó és kész.  Nyugodtan írd ki a footerba, hogy a magyar fordítást te csináltad. Egyébként gratulálok jó lett :D

Roamer

Köszönöm :D Igyekszek megoldani őket, habár valamiért nem tudom oldalra csúsztatni a státuszjelzőt :/ De nemsokára az is meglesz :D
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Raven


Roamer

Kicsit módosítottam az információkon. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

$0undX


Roamer

#11
Köszi :D
Lehet, hogy rossz ötlet, de amint végzek ezzel az oldallal, elkészítek egy wotlk-es oldalt is szerintem. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Roamer

Bocsánat a dupla post-ért, de feltettem letölthetőben a weblapot, amennyiben valaki használná. :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Devis

én használom és köszönöm szépen! :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Roamer

Szívesen :D Örülök, ha használható anyagot csináltam :)
Mellékesen lehet, hogy kisebb hibák lesznek benne, mint pl nálam elcsúszott valamiért firefox-ban a belépő menü :/
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal