CactusEMU 4.0.3

Indította Raven, 2010 december 05, 08:19:01 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Skyne

mer olyan nehéz ám megetetni szerencsétlen emuval azt a pár fájlt...  ::) komolyan ha tudnánk biztosra hogy kedden nem dobhatjuk ki az egészet a kukába, még aztmondanám hogy énis segítek, de így...

$0undX

és mér kuka? ki tudja, lehet az új patchben nem lesz olyan sok változtatás amit 1-2 át írással ne lehetne megoldani....  ::)

Skyne


tunnr

az engem nem érdekel de legalább még ma catázhatok:D

Armani

Nem is értem minek kéne kidobni ezt a majdnem működő emu-t.
Azért mert Patch váltás lesz attól ez még ugyanúgy használható , Blizz mindig is a törtök előtt fog járni jóval.
Nem Lauchert indítasz hanem wow.exe -t. Szeintem aki akarja nyugdtan fecöljön bele egy kis melót mert Trinity egy hamar nem lesz.


Skyne

Idézetet írta: Armani Dátum 2010 december 05, 05:57:56 DÉLUTÁN
Nem is értem minek kéne kidobni ezt a majdnem működő emu-t.
Azért mert Patch váltás lesz attól ez még ugyanúgy használható , Blizz mindig is a törtök előtt fog járni jóval.
Nem Lauchert indítasz hanem wow.exe -t. Szeintem aki akarja nyugdtan fecöljön bele egy kis melót mert Trinity egy hamar nem lesz.


és a contentet mi alapján fogjuk megcsinálni?  ::)


Armani

Csak gratulálni tudok Ascent -nak ugyanazt megcsinálták még egyszer ugyanazzal a hibával , csöves banda.
Belépsz befagysz exit semmi sincs ugyanúgy.
Így én is tudok csinálni revet bepakolok mindent más más mappába ha kell 200 mappába pakolom bele az egészet. eddig is megvolt a véleményem róluk de most aztán végképp !


Raven

Én még csak most töltöm le a patch-et,azt írják többen hogy be lehet lépni és működik,de hibák(loot,stb.) vannak. Hiányzik hozzá a jó DB.

Armani

Ugyanaz a hiba mint a reggeli szervernél tehát fölösleges megcsinálni is az egészet .

Raven


$0undX

ismeretlen okokból különböző embereknek más mennyiségű dbc-t bont ki az extractor, dbc hiba miatt el se indul nálam cactusemu de már beszélgettem arktus-sal, dolgozik rajta.

Armani

Elindul az egész , de rögtön befagysz, ugyanaz az egész emu Ascent csak copy-zot.
Minden működik nálam csak ha kilépsz alt + f4 el és visszalépsz akkor visszarak az elejére.

$0undX

Nem tudnád a te dbc-det fel lőni valahová armani? nagyon megköszönném :)

Powered by EzPortal