[NeoCore]Fejleszt?ket keres

Indította $0undX, 2010 december 11, 10:06:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

írtam mind2töknek, hajrá hajrá emberek, segítségből sosem elég, és a társaság is egész jó :P

tunnr

NevemSenki igaz mindenki szereti soundx-et  :) és igen ott van a teambe de eddig asszem csak 2 commitja volt :D

$0undX

az csak 243ason  mert azt főleg skyne fejleszti, csak tudod amikor a 403a -s branchen azt látom hogy az utolsó 15 commit az enyém akkor az úgy lehangoló kicsit :D

tunnr

jól van na:) tudod h nem vagyok core fejlesztő:) én db prof vagyok és skyne szerint töklámpa^^

Skyne


Devis

jesszus csak nekem fordul le ilyen lassan? xd
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

$0undX

Igen :D :D :D
itthon kb 1,5 perc alatt lefordul.

Skyne

Emberek tegnap nagy gondolkozásomban (igen szoktam ilyet is) rájöttem hogy szökségem lenen 1-2 emberre rendberakni a wiki-nket és egyéb dolgohoz, és láttam itt fentebbi hoozászólásokban hogy "szívesen segítenék de nem értek hozzá" naah pont ilyen emberek kellelnek nekem, szóval ha érdekel a projeket, szívesen segítenél van szabadidőd, akkor te kellesz nekem, keress meg ;) :P

tunnr

Én se értettem a db-hez mégis is csinálom és jól csinálom :D eddig :)

riDDler

Sziasztok!
Nem hiszem, hogy annyira bővelkedne a fejlesztő csapat a jobbnál jobb programozókkal, hogy válaszra se méltatják az általam küldött üzenetet Skyne gmail-es címére.
Legalább ha annyit irnál, hogy kösz nem ,vagy valami...
Innen jött a mail HA MÉGIS kell dev a csapatnak: pharaxdev@gmail.com
i (l) C++
i (l) *nix

Skyne

felvettelek msn-re még aznap mikor megkaptam a mailt... csak időm nem volt még beszélni veled sorry azért ha úgyérzed ezzel megbántottalak

Ryan

Sziasztok! :)
Nos háát magyar emufejlesztés 4 évvel ezelött iylenről csak álmodni mertem :D Amiko még keveset értettem a programozáshoz :D Én szivesen jelentkeznék.
Amihez értek C++, php, Mysql, (PostgreSQL remélem nem nagyon kell),Java, javascript (jquery/jqueryui könyvtárak), XHTML, HTML.
Nem konkrét azonnali kezdéssel tudnék indulni ugyanis még van egy weboldal aminek a forumrendszerét írom ha azzal készen leszek akkor gőzerővel rá tudok feküdni ere a projectre is :) Valamint annyi kérdésem lenne (ugye régen fogallkoztam már emukkal a régi mangos/ascent meg wowwow os emuk korszakában voltam még ahol még a Ludmilla emu volt a nagyon fain) hogy az emuk ffelépítése tartalma valamint strukturája mennyit változott? Gondolom ez az emu is hasonló felépítést követ mint a mai legkorszerübb emuk (vagy nem és gyökeresen eltér akkor meg azért kérdem :D ). Előre is köszönöm a válaszotokat FBén tudtok a legkönnyebben elérni :P
http://www.facebook.com/profile.php?id=100001651269068

Powered by EzPortal