Battle net emu pr

Indította $0undX, 2010 december 24, 08:35:04 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

wizard

Idézetet írta: anuka Dátum 2011 január 02, 12:23:24 DÉLELŐTT
És ez mennyivel lenne másabb/jobb, mint pl ez?

"2 évet áldoztunk a felkészülésre"

Ez alatt mit értesz pontosan?

1.kérdésedre a válasz: másabb/jobb: hát figyelj, nem tudom te hogyan szeretsz dolgozni. de én tudni is akarom hogy mit kattintgatok össze vissza. másrészt, nem hiszem hogy vannak még olyan magyarok akik nekilátnának. :D nem windows alól fog futni. tehát stabilabb lesz.

2.kérdésedre válasz: tudod mikor az emebr eltervez valamit, gondolkozik rajta, miként és hogyan valósítsa meg a dolgokat, akkor bizonyos tudás nélkülözhetetlen a kivitelezésben. :)

anuka

"nem windows alól fog futni. tehát stabilabb lesz. "

Nem attól lesz valami stabil, hogy nem windowson fut. ;D
Honnét gondolod, hogy a PvPGN csak windowson futhat?

A tervezés tök jó dolog az tény, mert ha valamit elég jól megtervezel, akkor a kivitelezés (kódolás) szinte már semmi.

Az pedig valóban jó dolog, hogy valamit te (ti) magad írsz meg a nulláról. Főleg ha az hasznos és jól is működik.

wizard

tudom hogy a pvpgn nem csak windows alól fut. :) kipróbáltam már linux alatt. :)

hát számomra hasznos, hogy mások hasznára fog-e válni, hát nagyon remélem. :)

$0undX

hát igen, ennyit a pontosságról, ezekszerint ez is csak amolyan meghirdetjük örüljön a nép aztán meg semmi projekt, na nem baj ne temessük el őket mert lehet h csak idő kérdése.

wizard

mi is szeretnénk megcsinálni. csak hát senkit sem érdekel...  ??? :(

$0undX

hát figyelj, engem érdekel, értek cpphez, ha valamit tok segíteni akkor szívesen segítek, érdekelnek a részletek, pm-ben küldök msn-t...

wizard

akkor ha esetleg többeket érdekelne akkor, mégis csak megírnánk.  :) ;)
feltéve ha nem csak egy ember érdeklődését keltettem fel, hogy készülne ilyen dolog. :)

anuka

#22
Akkor ezt most mások írják ti meg nézitek project? ;D

Szvsz valamit le kéne ahhoz tenni (azaz elkezdeni, hogy valami már működjön), hogy csatlakozzanak mások.

$0undX


wizard

Idézetet írta: anuka Dátum 2011 január 03, 07:00:33 DÉLUTÁN
Akkor ezt most mások írják ti meg nézitek project? ;D

Szvsz valamit le kéne ahhoz tenni (azaz elkezdeni, hogy valami már működjön), hogy csatlakozzanak másik.

nem úgy kell csatlakozni az embereknek. :) hanem hogy érdekelnék őket, várnák hogy kipróbálhássák és stb... :)

anuka

Ja az más.
Én kipróbálnám.  ;)

wizard

na ilyen embereket keresünk mi. akiket érdekel a projekt. :) ;)


imdawe

.... tök fölösleges szenvedni egy battle.net emuval
iccup.com ők fejlesztik a meglévőt amikor szükséges ugyan csak maguknak de akik a régi starcraftal játszanak inkább azok  itt játszanak.
Ha már valamire szeretnétek koncentrálni akkor az legyen egy battle.net 2.0 emu ami free továbbá elérhető a forráskód is hozzá.
Mind-e mellet van ilyen emu-is ugyan csak lan-hoz mivel sc2 nem támogatja battle.net-t.
És egy ingyenes játék megoldás mindenképpen rosszat tenne a blizzardnak (:S). de a Lanokon is használhatná majd a sok ember.
Viszont mindehhez rengeteg erőforrásra van szükség :ha esetleg valakinek van valami kezdetleges valamilye ilyen téren nyugodtan bedobhatja (itt konkrétan sourcecode-ra gondolok).
Annó próbálkoztam hasonlóval majd feldobom a kódot ha meg van, ugyan az még csak a béta tesztnél volt de nem hiszem h túl sok minden változott volna.

imdawe

#29
A k

Powered by EzPortal