Elhunyt a PHP-Fusion alapítója Nick Jones 1973-2011

Indította Action, 2011 január 08, 03:58:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Action

"Nick Jones, a PHP-Fusion alapítója és vezető fejlesztője elhunyt 2011 január 4-én. Mindannyian akik ismerték és dolgoztak vele mélységesen megrázta őket e hatalmas veszteség. Nick egy igazán tehetséges és nagyszerű tanár volt. Sokan, akik most is fejlesztők neki köszönhetik tudásukat.
Nyugodj békében Nick Jones."

Forrás: http://www.fusion-mods.hu/news.php

Én tényleg sajnálom, imádom a php-fusiont, természetesen nem éri el egy saját kezűleg összerakott oldal szintjét de a világon rengeteg embernek adta meg a kezdő löketet a honlapkészítésben. Igazi elme volt.

A haláláról picit bővebben:
"A PHP-Fusion fő fejlesztője Nick Jones (Digitanium), egy 30-as éveiben járó Észak Wales-ben, az Egyesült Királyságban élő férfi. Mióta Duchenne Muscular Dystrophy (DMD) betegségben szenved, ami miatt korlátozott a mozgástere, a programozás az egyik szórakozása."

Fejezzük ki hát őszinte részvétünk, aki pedig csak rondítani akar a cikken, azt azonnal kitiltom.
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.


Shartigan



HTML::CSS, SQL, SHELL Programmer/Scripter, PHP Programmer, PERL Programmer
IRC Projects: Narancs(Perl) & Moldor(C#)

szurke

Én is sajnálom. Nyugodjék békében.
Bár én még csak egy éve használom ezt a rendszert,de teljesen megállja a helyét és csak ajánlani tudom másnak is. Némi programozással teljesen egyedi kinézetű oldal alakítható ki, könnyen kezelhető admin résszel.
Nagy koponya volt Nick J. Fejethajtok...


XeRoX


Gyuri.

Nyugodjon békében.

Emelett úgy távozott el, hogy a világnak egy hatalmas kapaszkodót hagyott hátra =)

Archangel

Nyugodjék békében.
Igazán sok mindent köszönhetünk Neki, nagyszerű ember volt.  :'(

Powered by EzPortal