Win 7 Kompatibilitás probléma

Indította .TouCH, 2011 január 25, 10:00:57 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

A segítségeteket/tanácsotokat kérném abban, hogy nemrégen felraktam a Win7-nek a 64 bites verzióját, de van egy program ami csak 32 bites operációs rendszereken fut (Nincsen belőle 64 bites) . Na most az lenne a kérdésem, hogy azt meglehetne-e valahogyan oldani, hogy 64 bitesen is fusson vagy pedig a 64 bites operációs rendszert jelen esetben windows, átrakni 32 bitesre?

Előre is köszönöm a segítséget!

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Armani

Attól hogy 64 bites rendszered van attól még futnak rajta a 32 bites programok.
Ezért van a két Program Files mappád egyik 32 a másik 64 bites programok kerülnek.

Program Files = 64 bit
Program Files (x86) = 32 bit

Nekem is 64 bites Ulti van felrakva mindenhova és nem okoznak gondod esetlegesen a 32 bites programok.
Sajnos sok olyan program van még ami csak 32 bites verzióban van.
Viszont Driver -ek 100% ba vannak mindenhez szerencsére.

Nyugodtan felrakhatod és akkor az a program a Program Files (x86) -ba fog kerülni.


Skyne

"Viszont Driver -ek 100% ba vannak mindenhez szerencsére."

Eeez azért erős túlzás :D (hogy bsznám meg a HP-t pl.)  de hálistennek igen nagy a támogatottsága win7-nek ezen a téren. És program is van ami induláskor élből közli hogy ő itt nem fog menni és kész, de szerencsére az ilyen is ritka. Esetleg ha leírnád hogy mi az a programi ami nemmegy lehet tudnánk segíteni.

Armani

Van egy HP Pavilion Dv7 2090eh és ahoz is van driver. Ráadásul a Win7 van olyan inteligens, hogy letölt mindent automatikusan. Ha mégsem és nincs Win7 driver akkor elökel szedni a Vista -t. Azzal is müködik minden.

Skyne

én egy psc2175 multival szenvedek, HP nemadott ki drivert mer közölte hogy bedugom és megy, nahmeg a nagy lóf@szt, win7 x64 hozzá se szagol, x86 nagy noszogatásra sokadik próbálkozásra MS updateről tölt hozzá valamit, ami arra elég hogy lehet vele nyomtatni meg scannelni, de eztán ezenkívül semmi, pedig lenne még pár hasznos funkciója... (pl. tintaszint kijelzés...), Vista ugyanez, XP-hez lenne dehát ezér nem fogok 10 éves OS-t használni, átkötöttem a kis drágát az itthoni szerverre a debian rendesen örült neki. hálózati nyomtatóként tökéletesen működik és mindenki olyankor nyomtat amikor akar, és még a tintaszintet is kiírja, sőőt faxolni is tud (a gép saját modemjével mivel a multinak nincs). Minderre a HP support: "mi megfelelőnek találjuk a Microsoft által biztosított illesztőprogramot az eszköz teljes körű használatához", ill. a termék hivatalos támogatottsági ideje (2 év) lejárt így ők nem adnak hozzá friss drivert.

anuka


.TouCH

Tanulj egész nap, játssz egész este!

Skyne

Idézetet írta: Skyne Dátum 2011 január 26, 08:58:18 DÉLELŐTT
És program is van ami induláskor élből közli hogy ő itt nem fog menni és kész.

Sajnos van ilyen. bővebb infó? próbálj esetleg frissebb verziót vagy nézd meg van-re 64bites kiadás, vagy kompatibilitási mód.

Powered by EzPortal