A pofátlanság ne továbbja (DreamWoW)

Indította hodobaj, 2011 január 30, 05:49:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hodobaj

Igazából nincs mit kommentálnom az esetről:

http://dreamwowcata.tfmworld.hu/?page_id=8

Másolt játék árusítása ilyen nyíltan, ráadásul haszon szerzés céljával...

Davidoff


Action

Ez miért pofátlanság?
Nem pofátlanság... egyszerű hülyeség..

Meg persze az is hülye aki megveszi.. kár ezen elmélkedni. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

LuXXoR

Hodobaj:
Ha már pofátlanság akkor te inkább maradj csendbe az átírogatott toplistás linkeddel...

Devis

Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2011 január 30, 08:27:38 DÉLUTÁN
Hodobaj:
Ha már pofátlanság akkor te inkább maradj csendbe az átírogatott toplistás linkeddel...
meg a töröltekkel
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

hodobaj

Idézetet írta: Devis Dátum 2011 január 30, 10:07:50 DÉLUTÁN
Idézetet írta: LuXXoR Dátum 2011 január 30, 08:27:38 DÉLUTÁN
Hodobaj:
Ha már pofátlanság akkor te inkább maradj csendbe az átírogatott toplistás linkeddel...
meg a töröltekkel

Az nem ütközik törvénybe a másolt játék árulásért pedig már vittek be embert. Amúgy meg igen tényleg Off-junk mert értelmeset nem tudtok hozzáfűzni a dologhoz.

LuXXoR

Hodobaj:  vannak olyan dolgok amik nem legálisak és működnek most így fejből 10 oldalt tudnék leírni ahol letudsz tölteni PC játékokat filmeket zenéket...ez se legális ... de mégse nyitsz neki külön a topikot hogy : "nézd már innen lelehet ölteni a wowot de ******ök" ha meg van olyan hülye aki megveszi akkor egészségére...És Pont neked nem kéne arról beszélni hogy milyen pofátlanság amikor ti is te is csináltál elég gusztustalan és undorító dolgot csak hogy jobban menjen a szerveretek szóval te inkább maradj csendben ezügyben...

XeRoX

Nos, hogy vissza térjünk a témához, én is hozzá fűzök valamit.
Ez igaz, hogy nem szép dolog, ráadásul nyíltan, de ha megéri neki, hogy bevigyék, hát akkor ez van. Igaz ez törvénybe ütközik, de szerintem nem fogják csesztetni miatta, mert szerintem sok ezer ember foglalkozik ilyen dologgal.

Alien Workshop

Már nem azért de ki az a hülye aki megveszi? Mikor letöltheti ingyen.... Bírom az ilyen értelmiségi embereket.

LuXXoR

Idézetet írta: Alien Workshop Dátum 2011 január 31, 08:51:18 DÉLUTÁN
Már nem azért de ki az a hülye aki megveszi? Mikor letöltheti ingyen.... Bírom az ilyen értelmiségi embereket.

Hát figyelj akinek ilyen mobilnet van ahol van korlátozás na nekik  nem biztos h megéri letölteni mert 1. kis sávszélesség= Tovább kell bekapcsolva lenni a gépnek = Több villanyszámla na meg persze ha korlátozás van   akkor nem biztos hogy ér annyit hogy ne tudjon tovább netezni az adott hónapban inkább add érte 2ezer forintot vagy mennyit :D Gondolom értitek mit akarok mondani....

$0undX

jah, van benne valami :) de ettől függetlenül hodobaj igazsága is ott van kivételesen

XeRoX

Akkor LuXXoR-al egyet kell értenem, nekem is mobil-net-em van, a következőt tettem, mondtam havernak "Hé letöltöd a catát? vmeik nap átugrok érte" azt mondta ok! Hát így is lett azóta boldog felhasználója lennék a catának ha nem kellet volna letörölni, és 7GB lenne a patch is, nem bírná a szegény 8gb s mobájl net, na de ne mennyünk bele az életembe hisz nem erről van szó. Ki ad 2.000Ft-t egy másolt játékér, holott nem biztos, hogy el is küldik...

$0undX


Alien Workshop

Idézetet írta: XeRoX Dátum 2011 január 31, 09:58:07 DÉLUTÁN
Akkor LuXXoR-al egyet kell értenem, nekem is mobil-net-em van, a következőt tettem, mondtam havernak "Hé letöltöd a catát? vmeik nap átugrok érte" azt mondta ok! Hát így is lett azóta boldog felhasználója lennék a catának ha nem kellet volna letörölni, és 7GB lenne a patch is, nem bírná a szegény 8gb s mobájl net, na de ne mennyünk bele az életembe hisz nem erről van szó. Ki ad 2.000Ft-t egy másolt játékér, holott nem biztos, hogy el is küldik...

Hát elkéred a címét ha már annyira meg akarod venni tőle, és ha nem küldi elmész személyesen :D

$0undX

és hogy ellenőrzöd le a cím helyességét,valamint h ő lakik ott ? :O

Powered by EzPortal