A pofátlanság ne továbbja (DreamWoW)

Indította hodobaj, 2011 január 30, 05:49:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Alien Workshop

Idézetet írta: $0undX Dátum 2011 február 01, 08:49:50 DÉLELŐTT
és hogy ellenőrzöd le a cím helyességét,valamint h ő lakik ott ? :O

Pl onnan, hogy levélben való fizetést választom és annál muszáj megadnia a címét, ha azt akarja, hogy elmenjen a pénz.

up.: és miután elmondta másik rendelési verziót választok és tessék meg is tudtam a címét :D


XeRoX

Na hát ez az, ez egy megbízhatatlan forrás, ha valaki megveszi, és meg is kapja a játékot akkor jó, ha nem akkor meg ez van...

LuXXoR

XeRoX:
Az internetes vásárlás az már csak ilyen...Ha már a wow fórum akkor maradjunk is a wownál na ugye a szervereken általában  van VIP amiért kreditet(általában) kapsz namármost ki garantálja neked azt hogy elküldesz egy 2000ft-os SMS-t és azért a pénzért meg is kapod a kreditet? De ez szerintem így van a hostingoknál is és még lehetne sorolni...

XeRoX

Na, de a hostingokat, és a szervereket nagyobb eséllyel csíped meg mint egy magánembert, egy hostinghoz kell bankszámlaszám meg ilyenek...a szerver meg, hát mit is mondjak, ki az a hülye aki egy kis szerverre befizet 2000Ft-t? A nagyobb szervereknél nem éri meg lenyúlni azt a kis összeget. Ez csak az én véleményem...

LuXXoR

XeRoX: Azért nem 1-2 hosting próbálkozott/próbálkozik ezzel ...   Hát hidd el hogy nem kéne sokáig keresni olyan embert aki fizetne... Na de ne offoljunk ^^ :D Nem szabad olyat :D

XeRoX

jaja ne offoljunk, mert jön admin bá azt dádá lesz...
Mondanám Apolnak:
-APOL SZERINTEM EZ ROSSZ ÖTLET!de te tudod.

Techweb

Sunci wow staff inkább üljön le és gondolkodj el magán ilyen írások helyett :-D
Akik tele spammelik a regisztrált mail címeket és támogatásra fáj a foguk a béna szervernév mellett az inkább duguljon le és ne itt verje a nyálát -.-
Ahhoz képest mit ígértek lóf.sz se valósult meg belőle.
Indítottak egy szervert azóta pedig folyamatosan le akarják járatni a többi szervert.
Utolsó gerinctelen dolog a profitért ilyet csinálni....

Powered by EzPortal