3.3.5.a Repack Server Gyorsan One-Klikk

Indította iCore, 2011 február 14, 10:30:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

iCore

Sziasztok!

Először is Letöltitek ezeket:

Maps,Buid, DBC

Mangos Motor


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
                                                           

Ezután Kibontjátok ezt egy Mappába a Gépeteken.
Majd A lényeg hogy a MANGOS mappába huzzátok bele a 3 fontos mappát : -DBC, MAP, BuiD.

Majd Futtasátok le a MYSQL.Bat fájlt, ezt követően a Realm.exet, majd a Mangos.exe-t. Ezután tuttok "abba a fekete előugró ablakba regelni accot" egyszerűen.


account create "acc neved" "pw:amit szeretnél" Ez így néz ki: account create admin 5511
account set gmlevel " acc neved""GM LvL" Ez után átírod az IP:127.0.0.1;3306 ez a root ip.
Remélem Nem bonyolítotam szét.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>


Online :

1. Lépés - http://www.no-ip.com/    -regisztráljuk a szervert!
2. Lépés - Letöltöd a programját.
3. Lépés - Belépsz az accra és a Hosts/Redirects -nél létrehozod a saját domain host neved!
4. Lépés - Progit inditod
5. Lépés - Bejeletkezel
6. Lépés - Ha minden jól megy 3 zöld pipa , a hostot bemásolod a config fájlokba
Pl: c:programok/server/config <Mangos.conf / Auch.conf>

LoginDatabaseInfo = "No-ip cím;3306;root;mysqljelszó;realmd"
WorldDatabaseInfo = "No-ip cím;3306;root;mysqljelszó;mangos"
CharacterDatabaseInfo = "No-ip cím;3306;root;mysqljelszó;characters"

7. Lépés - Ha át írtátok Akinek nincs routerük azok mindent lementenek azok készvannak!

+Router:

Ezt csak azok csinálják akiknek van Router-ük!
Beirod a böngésződbe hogy 192.168.1.1 (vagy ami a routered IP je)
bejön egy "weboldal" szerű oldal és ott van h "Forwarding"
Ezután ezeket a portokat forwardold le! A saját IP-d re!
3724
6112
6881
6999
3036
8085
3306


A Repack nem helyettesíti a rendes szervert.
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

oopper

Nagyon jó lett tetszik , 1-sőre feltutam rakni és bugmentes köszi +1:):):)

Markov

És online-osítani, hogyan kell? nyitottam 2 portot, átírtam a conf fájlokban az IP-t a saját IP-mre, realmlist fájlba beírták az IP-met.. aki szeretne csatlakozni az meg csak a realm választásig jut el, mert ott azt írja neki h logging in the game server és pár mp után megint kiadja realmokat..:S nálam meg jó minden, feltudok lépni a szerverre..

iCore

ŐŐŐ DB ben írd át a realmnál az onlinosított ip-t. ha pl : adminwow.myip.hu ra regeltél akkor a 127. .... ről írd át a saját lefedett ip-dre.
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

Markov

És DB-ben hol? mert repack-nál nem kell megnyitni külön navicatot.

Aucor

Db-ben: Realmd adatbázison belül megekresed realmlist táblát és ott kapásból 2. oszlop lesz asszem az ip.

maszekkocsi011

sziasztok! köszi eddig nekem is buggmentes. de lenne egy kérdésem hozzátok ha nem baj. miért van az h már 1x volt fent az appserv de letöröltem, és most megint felszeretném rakni de nem indul el az appserv csak a mysql:S

bacsee01

Idézetet írta: maszekkocsi011 Dátum 2011 március 13, 09:19:14 DÉLELŐTT
sziasztok! köszi eddig nekem is buggmentes. de lenne egy kérdésem hozzátok ha nem baj. miért van az h már 1x volt fent az appserv de letöröltem, és most megint felszeretném rakni de nem indul el az appserv csak a mysql:S
Előfordulhat hogy be vagy lépve Skypen az bezavar neki vagy egyszerűen elírtál valami elérési útvonalat!

byte22

Helló olyan problémám van hogy elakarom indítani a REALM.exe-t és hiányzik egy DLL a gépemről mit tegyek? előre is köszi

iCore

Hát a Google a barátod ... de egyébként nem ajánlom az ilyen dll -es hibákba sokan belefutnak hogy egyszerűen letöltik a dll-t valahonnan bele pattintják a system32 be aztán kész a baj keresek neked egy profi tools-t.


Meg van : http://www.microsoft.com/downloads/en/details.aspx?FamilyID=a7b7a05e-6de6-4d3a-a423-37bf0912db84&displaylang=en  innen leszeded felrakod és elvileg javítja a hiányoságokat :)
by tauri :)SD2: ToC:  a shamanok nem dobálgatják a totemjeiket, csak ha nincs

noght

Helo. AMikor átírom a realmlistben a 127.0.0.1-et az ip-mre, és elindítom a relamd.exe-t, akkor visszairja 127.0.01-re, és nem tudnak csatlakozni.

teendő?

köszi.

$0undX

szia.

mysql-ben elmented?
valamint ha kilépsz a mysql kliensedből, és a realmd.exe elindítása előtt mysql klineseddel újra megnézed még mindíg a rendes ip van ott?

noght

Hali.

látrehoztam egy ip-t, a DynDNS segítségével, létrehoztam egy egy hostot működik is, ÉN rá tudok csatlakozni

A realmd.conf ban átirtam a BindIP = részt, a dns ip cimre.

Átirtam a wow mappában a realmlistet a dns címre, engem felenged, de ha egy haverom akar csaklakozni, megáll a logging in the game server-nél, mint MARKOV-nál.

5let?

köszi

$0undX

bindipt 0.0.0.0-ra tedd, nem kell beállítani. Ha van routered akkor port forward. és a auth db realmlist táblában dyndns címed v külső ip-d legyen és menni fog.

noght

Visszairtam 0.0.0.0-ra, routerem nincs,de még így is megál a csávónak ott, ahol írtam..

nem lehet,hogy a gép próbálja blockolni?

op. rendszer win7, internet security szoftver: AVG

Powered by EzPortal