3.3.5.a Repack Server Gyorsan One-Klikk

Indította iCore, 2011 február 14, 10:30:55 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

hát először is, a 3306 forward fölsleges, és ha nem futtatsz regoldalt akkor a 80as is. másodszor, állítsd át a login és worldserver logleveljét is a legnagyobbra (config fájlban megtalálod) és figyeld mind-2 szervert miközben próbálsz belépni, van-e valami hiba stb.

másik ötlet, realmlist táblába a no-ip címedet írtad vagy a külső IP-det? bizots hogy frissül rendesen a no-ip-s címed?

siralom23

#31
Hali!
Először is köszi a segítséget. Igazából mindent kipróbáltam, külső ip-vel is no ip-ssel, port nyitásból is ezerféle variációt, de valahogy "Handshaking"-nél tovább még nem sikerült jutnom. No-ip-s címem biztos hogy jó, mert már próbáltam csak szimplán a külső ip-mmel is, de azzal is ugyanaz volt a probléma. Átállítottam a loglevelt, de nem találtam semmilyen hibát az auth szerver csak ennyit írt a bejelentkezési kísérletemről:

2011-06-04 12:35:32 Accepting connection from '[ip címem]'
2011-06-04 12:35:33 [Auth] got data for cmd 0 recv length 43
2011-06-04 12:35:33 Entering _HandleLogonChallenge
2011-06-04 12:35:33 [AuthChallenge] got header, body is 0x27 bytes
2011-06-04 12:35:33 [AuthChallenge] got full packet, 0x27 bytes
2011-06-04 12:35:33 [AuthChallenge] name(9): '[acc nevem]'
2011-06-04 12:35:33 [AuthChallenge] Account '[acc nevem]' is not locked to ip
2011-06-04 12:35:33 database authentication values: v='5C0BE3F570488B93738FF7F5A5B435A56E23E760B542DDF1D41EFAFEA2B55C17' s='E010FB974EBF64B881F05C7BFFF12EC4476B98FAABE52327124B17D884B03E83'
2011-06-04 12:35:33 [AuthChallenge] account [acc nevem] is using 'enGB' locale (0)
2011-06-04 12:39:05 AuthSocket::OnClose

és ennél tovább nem megy akármit csinálok.
Ilyenkor a realmlist-embe a no-ip-s cím van beírva, de ha átállítom localhost-ra vagy a belső hálózati címemre, akkor tovább jut, de retrieving charactersnél megáll és onnan nem mozdul. Ha átírom adatbázisban a realm címét no-ip-sről localhost-ra, vagy a hamachi-s ip címemre, akkor tökéletesen működik azoknak akik rajta vannak a hamachis hálózaton, a hamachis címemmel, és nekem is.

Raisen

öm ott ne állítsál semmit mármint a configba mert az az hogy az adatbázis hol helyezkedik el és ha tőled fut akkor egyértelmű hogy localhost csak az auth ba kell átírnod a realmot :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

siralom23


oopper

pma  managert hogy lehet hozzá publikálni?

Raisen

Xmapp nevű programmal. Ingyenessen letölthető csak anyi a dolgod felrakod 127.0.0.1/xmapp al böngészödbe megnyitod securitynál kitöltöd. Dns-s címedel tudod majd elérni pl valami.no-ip.info/pma  phpmyadmint alapból tartalmazza de ha külön oldal kell htdocs ba kell raknod és amilyen nevet megadtál neki dns címeden keresztül úgy éred el pl valami.no-ip.info/accmanger


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Skyler

#36
Sziasztok!

Sajna nem vagyok egy nagy PC guru, sz

Energie

#37
Kellene egy kis segítség! Szeretném publikálni a szerverem, a kérdés az, hogy ha a navicatot megnyitom az adatokhoz miket írjak hogy tudjak csatlakozni?Hostname,Usernam,Password,Port Az esetleges segítséget előre is nagyon köszönöm :) illetve, hogy tudom átállítani az accountokat lich kingesre?

Markionni

Az accountot a realmd adatbázis(ha neked ez a neve) táblájában az account expansionjához irj egy 2est és wotlk-ás lessz.

Hogy más is csatlakozhasson, tedd a külső ip-d re a szervert, és add oda nekik, és már csatlakozhatnak is :) .
Azaz, realmd tábla szintén, realmlist, és azon belül írd át a 127.0.0.1 et a külső ip-re.
(persze accountot csinálj nekik :D )

Sok sikert :)

Skyler

Hello!

Segíts pls.

Nemtudok átírni semmit a fekete előugró ablakban semmit.

Mit nem csinááltam jól?

+ még annyi, hogy az adatbázist hogy indítsam el?
(bocs, de sosem volt kezemben ilyan adatbázis)

Kösz a helpet előre is.

Energie

Idézetet írta: Markionni Dátum 2011 július 07, 06:06:23 DÉLUTÁN
Az accountot a realmd adatbázis(ha neked ez a neve) táblájában az account expansionjához irj egy 2est és wotlk-ás lessz.

Hogy más is csatlakozhasson, tedd a külső ip-d re a szervert, és add oda nekik, és már csatlakozhatnak is :) .
Azaz, realmd tábla szintén, realmlist, és azon belül írd át a 127.0.0.1 et a külső ip-re.
(persze accountot csinálj nekik :D )

Sok sikert :)
Köszi, de a navicateben miket írjak be azt letudod írni? Amikor létrehozok egy új mysql kapcsolatot oda miket kell írni :D
konkrétan ezekre gondolok: Hostname/IP , Port , Username , Password előre is köszönöm :)

Markionni

szerintem gyertek fel emuf irc-re, és majd ott

Am, a fekete előugró ablakban semmit nem kell átírni/nem is tudsz, maximum beírni :D

Adatbázisnak annyi, hogy menjen a mysql-ed, importolod a táblákat és kész.


Energie

Közben rájöttem, a jelszó nemvolt jó, Ascent és én mangos-al próbáltam, sikerült átirni de csatlakozásnál ezt írja ki: Login Server Down erre mi lehet a megoldás?

Skyler


Markionni

Skyler, te most milyen szerót csinálsz milyen patchel és milyen emuval?

Powered by EzPortal