WoW 3.3.5a High Rate Szerver

Indította .TouCH, 2011 február 27, 05:29:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Tudnátok nekem mondani egy értelmes High rate magyar WoW Szervert? A BP nem is lenne rossz, ha nem mentek volna el annyian, meg nem lett volna egy ideig a rollback miatt az, hogy mindenki addolhat, meg bugok, stb...

Szóval ha valaki tud egy ilyen Szervert, az szóljon légyszi! Megköszönném!  :D

.TouCH
Tanulj egész nap, játssz egész este!


.TouCH

Tanulj egész nap, játssz egész este!

Action

Idézetet írta: .TouCH Dátum 2011 február 27, 05:29:52 DÉLUTÁN
Tudnátok nekem mondani egy értelmes High rate magyar WoW Szervert? A BP nem is lenne rossz, ha nem mentek volna el annyian, meg nem lett volna egy ideig a rollback miatt az, hogy mindenki addolhat, meg bugok, stb...

Szóval ha valaki tud egy ilyen Szervert, az szóljon légyszi! Megköszönném!  :D

.TouCH

Anno én akartam készíteni egyet, de a mai piacon értelmetlen.
Nem fogsz találni normális high szervert..
Az ok egyszerű, nincs. :)

Vannak persze High címszó alatt nyílt szerverek de egy se olyan amilyenre szerintem te is vágynál... :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

wandermaster

Idézetet írta: Action Dátum 2011 február 28, 10:32:12 DÉLELŐTT
Idézetet írta: .TouCH Dátum 2011 február 27, 05:29:52 DÉLUTÁN
Tudnátok nekem mondani egy értelmes High rate magyar WoW Szervert? A BP nem is lenne rossz, ha nem mentek volna el annyian, meg nem lett volna egy ideig a rollback miatt az, hogy mindenki addolhat, meg bugok, stb...

Szóval ha valaki tud egy ilyen Szervert, az szóljon légyszi! Megköszönném!  :D

.TouCH

Anno én akartam készíteni egyet, de a mai piacon értelmetlen.
Nem fogsz találni normális high szervert..
Az ok egyszerű, nincs. :)

Vannak persze High címszó alatt nyílt szerverek de egy se olyan amilyenre szerintem te is vágynál... :)

Régebben én is szerettem a high szervereket, de ma már vagy blizz vagy instant80.Én így látom.

Devis

http://shouryuu.tfmworld.hu/news.php


a bejentett bugokat kb még aznap javítják, cuccok jól esnek, de nem az a szerver ahol azonnal megszerzel mident. Koorekt gm-ek, eventek is vannak.  Sajna volt egy kis hiba náluk és most kelnek fel a padlóról de gyorsan csinálják :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Powered by EzPortal