Trinity core 3.3.5a + Public

Indította Rewire, 2011 március 08, 09:38:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

toky1996

Sziasztok valaki tudná frissíteni a letöltő linket? Előre is köszi !

zoleee

sziasztok.
nekem olyan problémám van... hogy a windows/system32/drivers/etc-be beírom a dolgokat.. kiírta nem menthető a rendszergazda engedélye kell hozzá... (win7em van) pls segítsetek

Action

Idézetet írta: zoleee Dátum 2013 január 02, 11:21:51 DÉLUTÁN
sziasztok.
nekem olyan problémám van... hogy a windows/system32/drivers/etc-be beírom a dolgokat.. kiírta nem menthető a rendszergazda engedélye kell hozzá... (win7em van) pls segítsetek

Nagyon egyszerű:

Kérj jogosultságot a rendszergazdától!
Valószínűleg nem rendszergazdai jogosultságokkal ellátott felhasználóval léptél be!
A WORD elszáll, az írás megmarad.

zoleee

de azzal léptem be... azért is néztem nagyot

hunti

Indítsd rendszergazda módban azt a programot amivel szerkeszted a fájlt (pl notepad). Jobb gomb->Futtatás rendszergazdaként

Senlan

Az ehhez passzoló maps, dbc és vmaps mappákat fel tudná valaki tenni pl data.hu-ra?:D Jó lenne :P
"Az igazán nagy embert az jellemzi, hogy a lehetetlent akarja, és valósítja meg."

Gameka

Idézetet írta: zoleee Dátum 2013 január 02, 11:21:51 DÉLUTÁN
sziasztok.
nekem olyan problémám van... hogy a windows/system32/drivers/etc-be beírom a dolgokat.. kiírta nem menthető a rendszergazda engedélye kell hozzá... (win7em van) pls segítsetek

Vagy csak szimplán kimásolod valahová, megnyitod notepad-dal, módosítod, mented (ha kell akkor esetlegesen kiterjesztést módosíts, mert hát ha nem menti kiterjesztés nélkül :) ), majd tc (total commander) húzd be a mappába, és rendszergazdaként írasd felül.

Remélem tudtam segíteni. :)

Powered by EzPortal