Tiltások, törlések és némi információ

Indította Action, 2011 március 28, 10:40:32 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Action

Jelenleg a következő büntetések aktívak, ezeket nap mint nap alkalmazzuk.

Kitiltás (mute):
Konkrétan szabályzom a felhasználó jogait.
Nem üzenhet, nem írhat csak olvashat.
IP alapján nem regelhet (ez nagyon ritka).
Nem jelentkezhet be.
Ezek közül szoktam általában választani.
Az esetek 95%-ban az illető nem üzenhet és nem írhat, csak olvashat.

A büntetés a bűntett súlyával egyenes arányos.
Kisebb kihágás esetén 1-2-3 nap, ha súlyosabb a probléma és nem az első akkor akár 1-2 hét is lehet.

A fórum nem kötelező, tudom itt sok a zseni és a különleges ember akikhez hozzászólni is csak engedéllyel lehet.
Remélem értitek az iróniát a szavaimban. :)
Ezen egy picit ezzel próbálok meg változtatni.

Törlés:
Általában botok-ra alkalmazom, másra nem.. felesleges valakit törölni.
Egyszerűbb megoldás a tiltás, amit soha nem oldok fel (így megmaradnak a hozzászólások és minden egyéb más is).

Az elmúlt 1 hónapban sajnos csökkent a fórum aktivitása.
Ez nem tudom, hogy minek köszönhető, voltak tagok akik egyszerűen "leléptek", mások pedig olyan mértékben önteltek lettek, hogy egy kérdésre nem tudnak normális választ adni.
Várom az ötleteket, hogy mivel lehetne feldobni a fórumot.
Új témák, új szokások, új név?

Saját ötlet a trinitycore.hu bevezetése.
Nem magyarázom mit tartalmazna, aki jártas a dolgokban úgy is rájön a névből.

Ez ötlet, bárki más bármit bedobhat, szívesen fogadom őket. :)

Fontos még, hogy a NeoCore helyére keresek "emut" futó projectet.
Lehet jelentkezni, dönteni én fogok a jelentkezések minősége alapján és az eddig belefektetett energia alapján.
Addig a NeoCore törlésre kerül.

És még a végére:
http://infobarkacs.hu/index.php/topic,5641.0.html
Még mindig él és aktív a nyereményjáték !
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Devis

Először sztem: a sok tahót (hát jobb szó nem jutott eszembe amivel lehet őket jellemezni) kicsit jobban pórázra kéne fogni, mert az, hogy 100 hozzászóláson keresztül csak kritizálok aztán 1 hsz-el mindent jóvá teszek, hát sztem ennek nem kéne így mennie. Direkt nem írok neveket. Meg szabályba lehetne vmi olyasmit is írni h ha vki segített annak egy kösz vagy +1 vagy vmi..($oundx-ből tanulva ugye...)

Egyetértek a trinitycore.hu-val.
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Reconka

miért lesz jobb ha más domain alatt fog futni az oldal?

Action

Mert olyan egyébként is azzal foglalkozik a fórum, akkor miért ne lehetne egyszerűen a neve is ténylegesen az?
Ascent illetve Arcemu megbukott már, jelenleg a Cataclysm projectek folynak a csapból is... annak pedig felesleges fórumot indítani (és már van is).
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Reconka

az Arcemu meg mindig el: http://sourceforge.net/apps/trac/arcemu/timeline
Rengeteg jo Arc van az arcemunal ott van dfighter  (http://arcemu.org/forums/index.php?showuser=936)
aki regebben Wallaval csinalt egy adatbazist ami hasznal hato volt  mangoson illetve arcemun. Nem mellesleg Magyar a srac.
Vagy ott van Zack,  aki Erdelybol szarmazo Magyar (direkt irom nagy M-el, mert megerdemlik) mara mar kevesbe aktiv, mivel szuletett egy gyonyoru gyereke.

Az, hogy itt mar nem  kifejezettten nepszeru az ascent/arcemu/openascent ag  nem tehetek rola, elkepzelhetonek tartom, hogy  legtobb magyar szerver mar trinity/mangost hasznal.

Amikor anno Messor megalkotta a forumot (rengeteg ingyenes tarhelyen megfordult extra, cjb es meg sorolhatnam) celja az volt, hogy segitseget nyujtson az emberek szamara, a nev pofonegyszeru volt  wow emulator forum = wowemuf, ido kozben alakultak mas forumok, de valahogy az oldal atveszelte (pl ott volt a goffy alltal keszitett forum es meg sorolhatnam..)

A kerdes egyszeru:  erdemes uj domain nevet vasarolni  egy haldoklo forumnak? (ez a napi 3-4 hsz igen keves es ez csokkenhet is)

Action

Amit írsz biztos így van, már én magam se követem a változásokat annyira.
Én csupán csak igyekszem valahogy életben tartani a fórumot...
Azért tettem fel a kérdést és persze ha senki nem reagál marad minden a régi :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Bluerák

#6
Lehet a wikit kellene befejezni. Vagy ak

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

XeRoX

A trinitycore.hu-t nem ellenzem, de nem is döntök mellette. Hogy, hogyan lehetne feldobni a fórumot? Azt sem tudom. A Theme jó, a társaság többnyire jó, talán lehet, hogy azért hagyják el a fórumot, mert nem WoW-oznak?

Archangel

Ezt nem lehet pontosan tudni, de tény hogy nem a legismertebb fórum a WoW témában. (sajnos)
Blueráknak igaza van, vannak itt nagytudású emberek, nem érné meg veszni hagyni ezt a közösséget.
Valami újítás mindenképpen jól jönne. Ezen még én is gondolkozom.

Raisen

#9
Én írtam ötletet hogy nem csak wowal foglalkozó oldal lenne a másik hogy egy magyar trinity wiki tényleg jó ötlet lenne + még talán az se lenne rossz hogy kezdő wowosoknak a játékról tallent kombináció segítség kasztok wow történet fejlödő helyek és hogy hogyan keletkeztek kisebb fejlesztő csapatok stb vagyis az alapoktól bevezetni a szerverkészítésbe hátha így több ember kedvet kapna hogy ezzel is foglalkozzon és ha befutna ez az oldal nagyon akkor pénzért adhatnátok is ki reklám felületet |másik megközelítésből kéne szövetséget kötni úgymond szponzorácíot nagyobb torrent vagy sok nézetségü honlappal hogy egymást reklámozzátok pl xxxtorrent ki rakod head ba és ők is cserébe kiteszik a ti oldalatokat :)

Témát ne váltsatok szerintem mert ez nagyon jó nem irritálja a szemet akár 1-2 órán át olvasgatsz akkor se az meg a másik hogy egyszerű átlátható az egész. De ha mégis váltanátok ilyesféle legyen http://www.dzinerstudio.com/index.php?topic=5096.0


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal