External HDD

Indította .TouCH, 2011 április 07, 08:35:36 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

.TouCH

Kérlek titeket segítsetek sürgősen! Bedugtam a Lap-topomba az egyik külső vinyómat és előjött az automatikus lejátszás meg minden lenyomtam, hogy mégse és ilyenkor eljön, hogy mit csináljak az eszközzel....Rányomtam, hogy mappák megnyitása, és ugye meg kéne nyitnia a vinyón lévő fájlokat...Egyszer csak előugrott egy hibaüzenet, hogy a winlogon.exe működése leállt, megnyitotta a vinyót, de csak egy 1 KB-os dokumentum volt rajta aminek az volt a neve, hogy valami RECYCLE BIN és egy Internet Exploreres fájl volt. Semmi más nem volt rajta! Ja és ha a hibaüzenetnél rányomtam, hogy mégse, akkor újraindult a gép. Most ilyenkor mivan? Nagyon sürgősen kéne válasz ugyanis a vinyómon nagyon de nagyon fontos fájlok vannak! Ugye nem törlődtek le?

Kérlek titeket segítsetek!
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Bluerák

Autómatikus lejátszást nem érdemes mégse-zni én is szoptam már vele eleget.  :P
Amúgy ha megnézed, hogy mennyi foglalt terület a külső HDD-n akkor megtudod, hogy megvannak-e az adatok, de magától az életben nem fogja letörölni.

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

.TouCH

Szóval Google barátom segítségével rájöttem, hogy ez egy vírus, és WIN 7-en néztem ahol ugye kimutatja a szabad helyet és rajta vannak a fájlok de ha vírusos lett az gáz. Bár most egy vírusírtóval kerestem rá azt ajánlották, elvileg az le tudja szedni a vírust... :) Köszi a segítséget!
Tanulj egész nap, játssz egész este!

Powered by EzPortal