[Script][TC2]Minden ami egy j

Indította Bluerák, 2010 augusztus 18, 08:56:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

szefirotgoku2

Szia Bulerák!

Még kezdő vagyok a szkriptelésben, ezért szeretném a segítségedet kérni, mert egyedül nem bírom ezt megoldani. Azt szeretném megcsinálni hogy egy npc élessze a  meghalt playereket, valahogy hasonlóan mint bg ken. Megpróbáltam megkeresni azt a szkriptet de nem találtam. Ha tudnál néhány tanácsot vagy alapot adni nagyon megköszönném.

szefirotgoku2

Meg igazából abba is szeretnék segítséget kérni hogy egyszerüen nem forgat be semmien Scriptet a c++ amugy 10454+ os revim van. de képtelen vagyok egy normális scriptet beforgatni. porbáltam úgyis hogy kivettem a cmake ból egy teljesen épp scriptet és kb ilyen hibákat talált:

sajnos nem értem mi lehet a probléma, a te scriptetedet használtam, mindent jól csináltam Custom mappába tettem scriptloader.cpp be is betettem de ha ez lenne a hiba akkor nem találta volna meg a fáljt szerintem a te Announcer NPC-det vettem alapúl és ezt irta ki arra is:

3>npc_ann.cpp
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(1) : error C2059: syntax error : 'constant'
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(8) : error C2059: syntax error : 'public'
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(10) : error C2143: syntax error : missing ';' before '{'
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(10) : error C2447: '{' : missing function header (old-style formal list?)
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(235) : error C2059: syntax error : 'constant'
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(244) : error C2143: syntax error : missing ';' before '{'
3>..\..\..\..\Users\Szefi\Desktop\trinity2_3355\src\server\scripts\Custom\npc_ann.cpp(244) : error C2447: '{' : missing function header (old-style formal list?)

LaBaNc $aNyI

Skacok nekem mindegyik-nel a beforgatas error-ozik :( mit tegyek ? 1-2 Scriptem 1 Ac-Web es gyerek at irta es ment .de hat ne tamaszkodjak valaki masra . Irok Peldat is :
http://pastebin.com/bzp2gyEP-ezt
Atirta erre :http://pastebin.com/ZiFKkBua
Ha valaki el tudna magyarazni hogyan csinalja . mekoszonnem .:)

Locutus

Üdv!
Szépen megvan írva csak már nem tudom melyik kell nekem  :-[ Nekem amim van az ezen van leírva http://infobarkacs.hu/index.php/topic,5710.0.html.Új verzió alatti CORE t használom.Elnézést hogy ilyet kérek de valaki megmondaná hogy az hozzá tartozó dolgokat honnan töltöm le ha meg vannak írva vagy valaki segítene hogy honnan tudok ezekhez olyan scripteket szerezni?
Előre is köszönöm a sok segítséget.
Üdv Locutus

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM


zsolikacska

Bluerák légyszíves írj nekem üzenetet mailomra: h.zsoltt@indamail.hu-ra
Nem bírom megcsinálni a 6.Duel Módosítások-at :(

Köszike!

EroniX

És mi lenne ha ide leírnád a problémád?!
Nem zaklatnád bluerákot akkor, amikor esetleg nem ezzel akar foglalkozni mi több, mások is tudnának segíteni...
Azuregos Delta Force

Bluerák


MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

zsolikacska

Annyi lenne a bajom hogy most kezdem a scriptelést és ezt nem vágom: Módosítani kell: DuelHandler.cpp  azt a DuelHandler.cpp-t honnan szedjem le? és ezt minek a végére rakjam? :    if(pl->GetHealth() <= 10)
   {
      std::string finish = GetTrinityString(LANG_FINISH_HIM);
      WorldPacket data(SMSG_NOTIFICATION, (finish.size()+1));
      data << finish;
      sWorld.SendGlobalMessage(&data);
   }
   if(plTarget->GetHealth() <= 10)
   {
      std::string finish = GetTrinityString(LANG_FINISH_HIM);
      WorldPacket data(SMSG_NOTIFICATION, (finish.size()+1));
      data << finish;
      sWorld.SendGlobalMessage(&data);
   }

ennyi lenne a problémám Köszi!

AximCore

Idézetet írta: zsolikacska Dátum 2012 október 08, 02:06:35 DÉLUTÁN
Annyi lenne a bajom hogy most kezdem a scriptelést és ezt nem vágom: Módosítani kell: DuelHandler.cpp  azt a DuelHandler.cpp-t honnan szedjem le? és ezt minek a végére rakjam? :    if(pl->GetHealth() <= 10)
   {
      std::string finish = GetTrinityString(LANG_FINISH_HIM);
      WorldPacket data(SMSG_NOTIFICATION, (finish.size()+1));
      data << finish;
      sWorld.SendGlobalMessage(&data);
   }
   if(plTarget->GetHealth() <= 10)
   {
      std::string finish = GetTrinityString(LANG_FINISH_HIM);
      WorldPacket data(SMSG_NOTIFICATION, (finish.size()+1));
      data << finish;
      sWorld.SendGlobalMessage(&data);
   }

ennyi lenne a problémám Köszi!

TC_Forrás\src\server\game\Handlers\ be találod a fájlt.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

Locutus

Ahogy olvastam a teleporter npc nem müködött.
Ránéztem találtam benne 1-2 hibát, orvosoltam és teszteltem.
Itt a müködő teleporter npc:  http://pastebin.com/9VUc2EAf

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Powered by EzPortal