2.4.3 Server core

Indította cinca19, 2011 szeptember 12, 05:50:32 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

cinca19

Tudnátok nekem linkelni hogy honnan tudnék leszedni olyan core-t 2.4.3 ami stabil és mondjuk 90% felett vannak a spellek insták bg-k szal úgy szinte minden mennyen rajta körül belül. Ja és még egy olyan kérdésem lenne hogy horda és az alli-s oldalon játszó emberek hogy tudnának egy groupban lenni és úgy instázni?

Raisen

Nekem személy szerint az oregon core jött be legjobban 2.4.3-as patchen.

http://www.oregoncore.com/


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

cinca19

Tudsz valamit mondani a core-ról? Egy kis infót bármit nem vagyok nagyon jó angolos :)

Raisen

#3
Küldetéseket nem teszteltem végig spellek 100% insta 98% küldik passzos :D bg/arena 100%


Az instákat nem néztem át mind de amiket teszteltem bt hyjal mgt swp 100%-osan ment. Mielőtt megkérded miért írtam 98%-ot itt a válasz "Mivel nem teszteltem az instákat teljesen ezért nem tudom pontosan hogy hol lehet hiányosság de tudom hogy nincs olyan project ahol minden 100%-osan menne szóval így az egész kb az eredeti bc nek 96-98%-át adja vissza pve és arena szinten ha a küldiket is bele vesszük akkor szerintem 90% körül lehet


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Skyne

NoFlame, és rég néztem már rá Oregon-ra, de szerintem tudnék mondani pár dolgot ami kközel nem blizzlike, és még párat ami egyáltlaán nem működik :) pl. pet spellek körül ^^ nem kötözködni akarok, mert tényleg jó emu, csak az a 100% nem tetszett :)

kiskakri

Nálam otthon van frissen forgatott oregon , egyik haverom aki inkább eredetin van , kb egy héten át "végigszaladgált" olyan dolgokon amikről tudta h anno nem voltak jók , de most többnyire meg volt vele elégedve

Powered by EzPortal