2.4.3 Szerver ! Szerintetek?

Indította chrissx1, 2012 január 29, 05:33:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

chrissx1

Üdv. ezt a Topicot azért nyitottam , szerintetek van-e  értelme egy komoly 2.4.3-as szervert összehozni a magyar közösségnek? Hogy ez alatt mire is gondoltam?  Egy olyan szerverre ahol medium szorzók vannak. Folyamatos javítások !

Kinek milyen ötlete lenne egy ilyen szerver összehozására?  Milyen dologban lenne ez előnyösebb?  Inkább a magyarokra támaszkodjon a szerver , vagy egy nemzetközi szervernek kellene beállítani?  

A szervergép már megvan!  A gép információi:   Intel Quad Core Xeon 4x2,53 GHZ , 3GB Ecc Reg. RAM , 340GB NSAS Tárhely ,  Gigabit Sávszélesség!

Kinek milyen ötletei vannak a dologgal kapcsolatban?

unitology

Sokan keresik még. Főleg a wow veteránok. Szerintem lenne rá igény

AximCore

Idézetet írta: unitology Dátum 2012 január 29, 06:43:27 DÉLUTÁN
Sokan keresik még. Főleg a wow veteránok. Szerintem lenne rá igény
Igen, csak kérdés, hogy mennyire számottevő a veteránok száma és mennyire fizető képesek, hogy legyen elegendő pénz a fen tartáshoz. Szerintem elég kicsi ezen szám főleg Magyar országon.
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

chrissx1

A szervert úgy szeretnénk nyitni , hogy már előre elrendeznénk az anyagi gondokat , hogy hosszútávú legyen a működtetés! Főleg azért szeretnénk ilyen komolyan gondolkodni 2.4.3-ban mert szerintem és sokak szerint is a Wow legjobb időszaka volt :) . Szeretnénk a szerverrel visszahozni a régi "Fény" időszakot :)

Raisen

Engem is a bc fogott meg a legjobban szerintem pár saját fejlesztéssel egy külön álló játék ként beindulhatna újra gondolok itt olyan addonokra amik lecserélik a texturák nagy részét dx10 támogatás egy kis trükkel át lehet hozni a catás texturákat karaktereket (Dissembler) :) Bár addonal kis része megoldható a többi mint játék patchel menne bele.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

A szerverrel való előre láthatóságban , nem várunk nagy igényt a szerveren tudjuk , hogy már nincsenek azok emberek akik 2.4.3-an maradtak volna , így nem is gondoljuk azt , hogy eget verő player létszám lesz majd a szerveren.  A kitűzött cél a 100-200 player közötti mozgás!

Ti mit gondoltok elérhető lenne ez a cél ?

Raisen

#6
100-200 player kicsit soknak tűnik ha magyar piacon fog indulni a szerver de hát ki tudja... én vissza mennék wowozni ha egy bc szerver indulna ami mögött megfelelő tudás és vas áll remélem sikerülni fog mindenképp értesíts ha indul a szerver ott leszek az első playerek közt :)

"Felvétel esetén akár jelentkeznék is a szerver fejlesztéséhez"


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

Raisen , nemcsak magyar piacon fog indulni a szerver , persze először az első pár hónapban csak magyar játékosokra fogunk törekedni , és ha meglessz az online 50-100 player akkor elkezdünk terjeszkedni külföldi toplistákon is :). Szerver fejlesztés dologra pedig visszatérhetünk majd , ha meglessz a szerver :).

Amúgy a szerveren :  Oregoncore  emulator lessz :) és abból is a legfrisebb verzió + az első 1hét test hét lessz amikor is megnézzük az esetleges bugokat és még hozzájavítunk :).

Tegnap így testnek inditottam egy saját szervert az itthoni gépen , jópár bugot javítottam , eddig egész jól haladunk :)

Raisen

Ismerem az oregon coret én is azt ajánlottam volna szerintem bőven viszi a pálmát 2.4.3a-n


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

Közben tárgyaltam barátommal akivel a szervert fogjuk indítani , ha minden jól megy Február végén vagy Március elején indul a szerverünk! 

Addig is  aki tud segíteni a szerverre való ember toborzásban annak örök hálánk ! :)

A szerverünk neve :  Dark Age Wow Server  lessz !

Mit gondoltok?

Raisen

Reklám hszek törölve (Nem illik más szerver topikjába hirdetni a sajátotokat illetve másét sem!)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

Köszönöm Raisen !

Amúgy a szerverre a következő infók várhatóak! ( Előre leírom , persze lehet lessz 1-2 változás ! )

Név:  Dark Age Wow Server

Verzió: 2.4.3

Emu:  OregonCore

PlayerLimit :  No Limit!

Ratek:  XP : 12x  ,  Quest: 18x ,  Drop:  5x   ( Legendary :  2x )

Mit gondoltok? Megfelelne így a szerver , esetleg változtatni kellene valamin?

IrOn


chrissx1


Rocsorayen

Egy tanács: Legendary legyen 1x. Ha legendary, akkor legyen is az :D

Powered by EzPortal