2.4.3 Szerver ! Szerintetek?

Indította chrissx1, 2012 január 29, 05:33:46 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Cot

#30
del
TBC Gaming - Burning Crusade Private Servers.

chrissx1

#31
http://www.kephost.com/images4/2012/2/5/1r57l9qrwwfeaisob23k.png

A weboldalnak ezt a témát szánnánk , de ha valaki segítene , egy profibb tetszetősebb weboldalt összerakni nekünk nagyon megköszönnénk munkáját!

Cot

#32
del
TBC Gaming - Burning Crusade Private Servers.

chrissx1


chrissx1

Örömmel hallom , hogy egyre több jelzést kapunk a szerverrel kapcsolatban , hogy igen nagy az érdeklődés felé.

Szeretnénk ezért minél előbb megnyitni a szerver kapuit. Amik tervben vannak mielőtt megnyitjuk a szervert:

Weboldal elkészítése , teljes egészében !

Szerver elindítása béta fázisban ( A szerver 2-3 napot béta fázisban lesz amíg tesztelünk rajta pár dolgot )

És végül , ha minden jól megy Február végén megnyitja Dark Age WoW Server a kapuit!!!

Remélem sok emberre számíthatunk majd !

Raisen

Szerintem előtte át kellene nézni googlen hogy milyen szerver nevet választatok Dark age wow szerver nem is egy van ami magyar (hátha lehúzná már induláskor a hírnevet és arra gondolnának hogy ez a szerver újraindult) :)


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

#36
Hmm... nem is vettem figyelembe , hogy már más szerveren is előfordult ez a név ! :)

Gondolkodtunk és végül a következő szervernévre jutottunk!


A szerver neve: Lost Legends WoW Server!

Mit gondoltok a névről?

A név ugye az "Elveszett legendák" címet jelenti , szerintem elég pofás kis név , ha azt nézzük ez a név arra utal , hogy az emberek akik a szerveren játszanak elérnek bizonyos célokat és ezáltal a szerveren legendákká válnak ! És maga a játék kiegészítője is valamilyen szinten legendákról szól akik a gonosz ellen küzdenek!

Vélemény?

chrissx1

#37
Igazából megpróbálunk olyan nevet adni a szervernek , amely passzol a Burning Crusade kiegészítő történetéhez , és egyben egy pofás kis játékos csalogató nevet , szerintünk a Lost Legends egy elég pofás kis név lenne , persze akinek van ellenvetése a névvel szemben várunk mindenféle építő jellegű választ!

Mr. Tauren

Hy all érdeklődnék, hogy jelenleg van-e 2.4.3-as szerver Mo-n, és ha igen melyik a legnagyobb most? Válaszokat előre is kösz.

chrissx1

Rég nem volt írva a topichoz és gondolom páran kíváncsiak vagytok miért tűntünk el , pedig 1 hónapja még javában szerver volt tervben. Nos a szervergépünkben fennakadás történt ezért kicsit halasztani kell a szerver nyitását , de ahogy ígértem mindenképp megnyitjuk a szervert , mert komoly közösséget szeretnénk majd. Hamarosan elkezdjük a szervergép szervizelését és karbantartását kezelni , ha minden jól megy Május elején indulunk!!!

Raisen

Eddig nem is figyeltem a neved ,de ha közöd van a chrissreg névhez most hagyd abba a szerver készítést csak egy tanács :D


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

chrissx1

chrissreg? fogalmam nincs ki használ ilyen nevet , de nekem soha nem volt közöm ilyen névhez és a fórumon sem jártam ezelőtt csakis egyedül evvel a névvel vagyok kb 2-3 hónapja a fórumon. Nem egy 13-14 éves tapasztalatlan idióta vagyok , csak egy komoly felfogású ember aki szeretne a World of Warcraft piacon sikert elérni , és hamarosan elindul a Lost Legends WoW Szerver ! :)

balazsrico


Armin


mist-er


Powered by EzPortal