WoWEmuF további sorsa!?

Indította Rocsorayen, 2012 április 10, 06:04:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Devis

én ha kell bármibe segítek, csak szóljatok :)
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

Rocsorayen

Na, legalább tetszik ez, hogy vannak, akik még foglalkoznak a fórummal! :) Próbáljunk egy újat létrehozni, a csapat megvan! :) TS-en beszélgethetnénk, olyankor mikor majdnem mindenkinek jó ! :)

Devis

#17
szerettem ide járni régen, igaz leálltam egy időre az egésszel, de mostanában újra elkezdtem vele foglalkozni. jó lenne újra segíteni másoknak és olvasgatni az újdonságokat :)
up: egyébként én esténként szabad vagyok ts-re
Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

NevemSenki

Nincs valami oltári nagy tudásom, de én segítek nektek. Akár legyen az a fórum teljes mentése, vagy bármi ami kell.
Újat én csak Kliens módosításban tudok mondani, azzal foglalkoznék. Ha ilyenre van igény a későbbiekben akkor szóljatok ( jobban tetszik mint az adatbázis és a script ). Hunti magasról ejti le ezt az egészet. Szerintem csak őt kéne kizárni a bizniszből, mert miatta nem halad semmi. Csak őt kizárni kicsit nehéz.

Valamit tényleg be kéne indítani, mert ez egy elég jó közösség volt. Mindent amit eddig tudok, annak a 60%-át innen szedtem össze.

Szóval amiben kell segítek.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

FantasyGFX

Én is segítek szívesen amiben lehet :)

Rocsorayen

Na, szerintem ma este beszélgethetünk TS-en, akit érdekel írjon :) Körübelül 7 órától 10ig ráérek :)

Reconka

Idézetet írta: Rocsorayen Dátum 2012 április 12, 02:24:53 DÉLUTÁN
Na, szerintem ma este beszélgethetünk TS-en, akit érdekel írjon :) Körübelül 7 órától 10ig ráérek :)
melyik Ts-en? melyik szobaba? :)

Rocsorayen

PM-ben amint hazaérek leírom (suliban döglök -.-""")

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

$0undX

nekem is :)
vagy akár ide is kiírhatod

Rocsorayen

IP:m-bt.sytes.net:9987
Szoba:WoWEmuF
pass:wowemuf

Rocsorayen

Mindenkit várok este 7ttől egy nagy beszélgetésre, aki szeretné hogy a wowemuf ne vesszen el a süllyesztőbe. :) (Fent vagyok most is, de gép mellett tanulok, tehát csak 7 körül érek rá :)

$0undX

ott leszek, remélem leszünk páran :)

zsooca24

Ha nem sikerül elérni Huntit akkor is lesz wowoemu. Ez igazából nem múlik rajta. Azon a közösségen múlik akik ide járnak fel hogy megosszák egymással tapasztalataikat, segítség a kezdőket..

Reconka

mi volt este?

popcorn es cola elokeszive.. :)


http://gnome-lak.hu/
http://forum.gnome-lak.hu/

utan lesz ujabb forum?

Powered by EzPortal