WoWEmuF további sorsa!?

Indította Rocsorayen, 2012 április 10, 06:04:40 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Skyne

jé, pont most jut eszembe hogy ugyan mi lehet a fórummal... bocs kicsit off leszek, kicsit flame indító leszek, de leírom én hogyan látom ezt az egész fórum kihalás dolgot:

kicsit (nagyon-nagyon) lerágott csontnak érzem ezt az egész (wow)emuzás témát, akik közelebbről ismernek tudják hogy régen abbahagytam, nem látom értelmét, ennek az is az oka hogy kiábrándultam a játékból (köszönjük blizzard/activision) a másik oka meg a közösség, nem nem ti akik még most is itt vagytok, hanem úgy világszinten aktív wowemusok amikor még játszottam és emuztam... összefogtunk volna... na de szép utópia emberek vagyunk khm...

a másik hogy manapság egymás hegyén hátán jelennek meg a jobbnál jobb F2P mmo-k (STO, Firefall, Raider, Aion, L2 (na jó ők nem most jelentek meg de nemrég F2P) csak hogy a javából említsek) sokszoros játékélménnyel és közösséggel amit a tört wow bármikor is elérhet... ezek mellett én erősen elgondolkodtam van-e értelme havonta nulláról kezdeni az egészet és szenvedni, hogy 20-nál több playerem legyen és emellett még eltűrni a mocskolást és az dedót ami itt ment néha...

...és végül a harmadik röviden tömören: nem ezzel kell (lehet) igazán megtanulni programozni... kezd linux feelingem lenni, egy nagy csomó ember "ész nélkül" ír egy kupac alapjaiban teljesen máshogyan elképzelt kódot, feature-t építünk hack kódra aztán csodálkozunk hogy megint nem úgy működik mint kéne... (flame ON)

úgy "röviden" ennyi a véleményem, szerintem ha emuzásnál maradtok a 489. fórum sem lesz sikeres, de ha valami inkább progos, játékos fórumot raktok össze akkor valaki szóljon, többen ismernek közelebbről tudjátok hol találtok...

Devis

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal.

zsooca24

Gyúrd össze: Multi-emupédia   ;D ;D

Dusi124

Na, a multiemu.hu került most regisztrálásra, pár nap és működni is fog.

$0undX

Rendben, az oldal üzemeltetését is vállalod?

Dusi124

Na, a domain pár órán belül működni is fog.
Azon gondolkodom, hogy lehet, hogy nem csak egy fórumot kéne csinálni, hanem ezzel együtt egy hírportált is, ami a régebbi multis játékokkal foglalkozik, és azon belül is inkább a tört résszel. Vélemény?

$0undX


FantasyGFX


Rocsorayen

Sorry hogy a napokban nem voltam, bedöglött a gépem.. Most már vagyok, épen, és egészségesen :D

Rocsorayen

Most nézem ötleteket, nekem az emupedia nagyon bejön :DD

Rocsorayen

Jó ötletek vannak, mindegyik tetszik :)

FantasyGFX

Szerintem lehetne csinálni egy Magyar AC Web féle oldalt

Reconka

#72

NevemSenki

Szerintem a domain mind1, az a lényeg, hogy a közösség egy része megmaradjon. Abban egyetértek, hogy több ág kéne, nem csak wowemu. Valami olyasmi kéne, ahol a létező minden témában tolhatnánk be kérdéseket/válaszokat. Vagyunk egy páran, és mindenki ért valamihez, még ha kicsit is.... És mindenki máshoz ért. Szerintem nyugodtan bele lehetne vágni az egészbe, egy olyan oldalba, ami mindennel foglalkozik. Gondolok itt web, c, emuk, fps, minden ami beszédtéma lehet. Idővel meg majd úgyis jönnek az emberek.
Egy kérdés, az itteni dolgokat lementsem? Vagy ezt hagyni kéne a fenébe?

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Armani

Sziasztok !

Ha esetleg kell az összes téma ami itt van vagy csak néhány akkor szóljatok , meg van az egész fórum mentése .

Üdv
Armani


Powered by EzPortal