VNG Hosting - Munkatárs felvétel

Indította Zsott, 2012 június 12, 08:51:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Min kéne változtatnia, avagy mire kellene nagyobb hangsúlyt fektetnie a VNG Hosting-nak?

Ügyfélszolgálat, Configosok
Árak
Több akció
Új Weboldal
Több Referencia
Mindegyiken

Reconka

Idézetet írta: Zsott Dátum 2012 június 14, 09:37:22 DÉLUTÁN
A Fizetésről, hát fejül le van írva hogy e-mailben a jelentkezés mellet az  Elvárt Fizetség –et is be le kell írni.
És hát szerintem a leg legálisabb hosting a VNG.hu  :)

Kedves  Zsott ,
En meg soha nem dolgoztam hostingos cegnel, nagyon kivancsi vagyok, hogy egy ilyen munkateruleten mennyi az atlag fizetes. Remelem nem okoz gondot ez elmondani..

Valaszodat koszonom

Zsott

Nem én vagyok a tulajdonos, se az illetékes.. az info@vng.hu e-mail címen kell érdeklődni és jelentkezni.

EroniX

Azt csak tudod, hogy Te mennyit keresel, nem?
Azuregos Delta Force

Reconka

Idézetet írta: Zsott Dátum 2012 június 15, 10:39:06 DÉLELŐTT
Nem én vagyok a tulajdonos, se az illetékes.. az info@vng.hu e-mail címen kell érdeklődni és jelentkezni.
Kedves Zsott,
Koszonom gyors valaszodat, a kerdesem nem csak a vng.hu -ra vonatkozik, ha valakinek van tapasztalata, hogy  korulbelul mennyit kereshet egy ilyen konfigos havonta, az kerem irja le. 

Zsott, ha van informaciod, esetleg te is dolgoztal konfigoskent kerelek ird le nekem, ha nem vagyok tulsagosan indiszkret..

Valaszodat elore is kosznom

Zsott

Nem vagyok configos.
A Fizetés a közös megegyezésről szól.
Tehát ha te nem jelentkezel és írod, le mihez értesz, meg, ha talán meg is tetszik a nekik a jelentkezésed.. Nem lépsz következő szintre.  Konkrétan nem lesz meg egyezés és azt se tudod, meg miben maradnátok, ami a fizetést illeti.

Reconka

Idézetet írta: Zsott Dátum 2012 június 15, 12:30:31 DÉLUTÁN
Nem vagyok configos.
A Fizetés a közös megegyezésről szól.
Tehát ha te nem jelentkezel és írod, le mihez értesz, meg, ha talán meg is tetszik a nekik a jelentkezésed.. Nem lépsz következő szintre.  Konkrétan nem lesz meg egyezés és azt se tudod, meg miben maradnátok, ami a fizetést illeti.

Kedves Zsott,

orulok, hogy valaszoltal ilyen hamar,  sajnos nem sok tapasztalatom van ilyen teren, es erdekelne, hogy kb mennyi lehet  a fizetes, esetleg, ha fel tudnad venni a kapcsolatot a fonok urakkal nagyon megkoszonnem.

Remelem jol veszem ki a szavaidbol, szoval ha talaltok egy embert aki boven tulteljesiti ezt a posztot, es nem ir a  oneletrajza melle, hogy mennyit ker, automatikusan el lesz utasitva?

valaki irhatna egy korulbeli netto osszeget, hogy egy ilyen munkakorbe mennyiert dolgoznak az emberek :)

Koszonom a valaszokat

Zsott


Reconka

#22
Idézetet írta: Zsott Dátum 2012 június 15, 05:57:59 DÉLUTÁN
Szerintem 10-20 ezer forint..  ::)
koszonom  :)


Tudod  egy normalis ceget ugy lehet megkulonboztettni, hogy nem megy bele ilyen vicces helyzetekbe,  mivel szamomra, ha az van irva valalhova hogy  "fizetes megegyezes szerint" vagy megallapodas szerint, azt az jelenti szamomra, hogy megy a penzlehuzas, meg megy az olcsojanos kereses.
Olcsojanosbol sok van magyarorszagon, de egy szinvonalas  supportot nem lehet olcsojanosokbol fentartani, mert nagyreszuk nem ert semmihez, vagy egyszeruen annyira minimalis a tudasa, hogy a ceg csak csodorbol vodorbe ugrik.

Szerintem mindenki jol jar, ha  kiirja egy ceg, hogy X-ezer forintert fogjuk alkalmazni az uj embert, minthogy ilyen gusztustalan jatekba beleugorjon az ember

zerus

Idézetet írta: Reconka Dátum 2012 június 15, 06:21:07 DÉLUTÁN
Idézetet írta: Zsott Dátum 2012 június 15, 05:57:59 DÉLUTÁN
Szerintem 10-20 ezer forint..  ::)
koszonom  :)


Tudod  egy normalis ceget ugy lehet megkulonboztettni, hogy nem megy bele ilyen vicces helyzetekbe,  mivel szamomra, ha az van irva valalhova hogy  "fizetes megegyezes szerint" vagy megallapodas szerint, azt az jelenti szamomra, hogy megy a penzlehuzas, meg megy az olcsojanos kereses.
Olcsojanosbol sok van magyarorszagon, de egy szinvonalas  supportot nem lehet olcsojanosokbol fentartani, mert nagyreszuk nem ert semmihez, vagy egyszeruen annyira minimalis a tudasa, hogy a ceg csak csodorbol vodorbe ugrik.

Szerintem mindenki jol jar, ha  kiirja egy ceg, hogy X-ezer forintert fogjuk alkalmazni az uj embert, minthogy ilyen gusztustalan jatekba beleugorjon az ember


Csak kíváncsiságból, mekkora összegre számítottál egy olyan hostingtól, aminek kb. a havi profitja 100 ezer forint (megjegyzem, hogy a szerverek számából tippelek erre az összegre)?

ui.: Ezzel természetesen nem szeretném egyik felet sem minősíteni.

Zsott

Nem vagyok cég.
És a mondataidat alig értem, tanulj meg írni.

Rocsorayen

WTF??? Akkor nincs bejelentve a VNG Hosting? :DDD

Zsott

#26
omg  :(

Szilárd

A gyerekes felfogást inkább a te hozzászólásaid tükrözik. Ha valóban működik ez a VNG hosting, akkor véleményem szerint nem ilyen íráskészséggel és értelmiségi nívóval felruházott emberek állnak mögötte. Reconka írásával semmi gond nincsen, könnyen megérthető, egyszerűen annyi az egész, hogy angol billentyűzettel ír, de ugye amit írtál, az is egy gyerekes visszavágási pont keresése.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Zsott

Ha végig olvasod a hozzászólásaimat, rájössz, hogy nincs igazad. Nekem is Angol billentyűzetem van, de én szépitek az írásomon. És én egyszerűen csak ki írtam a fórumra, hogy munkatársakat keres a vng semmi egyéb extra.
Az, hogy vannak ilyen balféták, hogy nem tudják megérteni, hogy egy fizetés miről szól azért nem én vagyok hibás, meg a vng. :-\

tehks3vn

Oké, akkor a VNG-sek nevében elmondanám, hogy:

- A fizetés attól függ, hogy mennyire vannak veled megelégedve. AZ első pár hónapban (3-4+ közel fél évben) fizetésre ne számíts. Addig futtathatsz magadnak játékszervert a szolgáltatásaikból.

- A VNG.HU egy bejelentett, nyilvántartott cég (mindössze annyi különbséggel, hogy a VNG.HU az egy alvállalkozása a GSI Systems Kft-nek, akik webtárhelyekkel foglalkoznak.)

Idézetet írta: zerus Dátum 2012 június 15, 06:37:34 DÉLUTÁNCsak kíváncsiságból, mekkora összegre számítottál egy olyan hostingtól, aminek kb. a havi profitja 100 ezer forint (megjegyzem, hogy a szerverek számából tippelek erre az összegre)?
Mint azt már fentebb említettem, a VNG csak egy alvállalkozása a GSI Systems Kft-nek. Továbbá, a VNG mellett, van egy másik játékszerver szolgáltató irányzéka ami az http://smsjatekszerver.hu/. Itt láthatod, hogy "Eddig indított játékszerverek: 22910 ".
Minőségben és tartalomban ugyan az a kettő, annyi eltéréssel, hogy az SMS GS, az a "gyors sms-es megrendelésről" szól (warokra pl), a másik viszont az 1-2, esetleg több hónapra befizetett fix szerverekre épül.

ui.:
A VNG referencia oldalán, azok a szolgáltatások, amik már lejártak a mai nap folyamán (vagy régebben, de nem kerültek törlésre), azok nincsenek feltüntetve.

Powered by EzPortal