VNG Hosting - Munkatárs felvétel

Indította Zsott, 2012 június 12, 08:51:19 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Min kéne változtatnia, avagy mire kellene nagyobb hangsúlyt fektetnie a VNG Hosting-nak?

Ügyfélszolgálat, Configosok
Árak
Több akció
Új Weboldal
Több Referencia
Mindegyiken

Reconka

Csak kíváncsiságból, mekkora összegre számítottál egy olyan hostingtól, aminek kb. a havi profitja 100 ezer forint (megjegyzem, hogy a szerverek számából tippelek erre az összegre)?

nem tudom mennyi a fizetes, gondoltam, hogy nem sok, de nem ezen van a lenyeg, hanem, hogy  egy ceg, hogy all a munkavallalokhoz.
"Az első pár hónapban (3-4+ közel fél évben) fizetésre ne számíts."
hat ez amugy elszomorito, foleg, ugy, hogy 4. honap utan ki is rughatnak, igy mondhatni  humanitarius munkat csinaltal..  :(
de ugye szerzodest kotnek az emberrel?


ZSOTT:
Sajnalom, hogy ekezet nelkuli szovegemet kell olvasnod, remelem nem okoztam kinos, kellemetlen perceket

IrOn

legtöbbnél nem is fizetnek, tehát ez még jó is

Zsott

#32
tehks3vn azért köszi, hogy közbe szoltál.
Nem dolgoztam configosként, a vng-nél de azért egy részben igazam volt ;D
És így van a vng valamilyen szinten előnyben van a többi magyarországi hosting-al szemben.
Meg mondjuk, még azt is hozzátenném, hogy az SMSJátékszerver és a VNG Hosting az egyik legjobb cég ahol lehet bérelni az igazi laggmentes, meg minőségi szervereket.  ;D

Ranger

pff vng -s wowszeró 30-40 playerrel laggol mint állat..

Zsott

Konkrétan megmondtad haver.. az enyémen 1hónappal ezelőtt 50-en voltak és ment, mint a vízfolyás

Rocsorayen


Zsott


IrOn

miért is szünt meg? feltörték, nem ?:D

Zsott


IrOn


Zsott

Felhívnánk minden játékszerver adminisztrátor posztra jelentkező figyelmét, hogy megkönnyítsük egymás dolgát az elbírálásban, és ne fussunk felesleges köröket, olyan személy ne is jelentkezzen FPS posztra, aki mindössze 1 játékot ismer, mert egészen biztos, hogy a felvételét elutasítjuk. Továbbá World of Warcraft játék adminisztrátorának értenie kell scripteléshez, adatbázis kezeléshez!

VNG Hosting Management
www.vng.hu

imdawe

#41
Akkor paszi

Powered by EzPortal