Rang igény jelentkezés

Indította hunti, 2012 június 30, 12:41:33 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

Üdv mindenkinek.
Ezt a témát azért hozom létre, hogy felfrissítsük az oldalt és az új aktív tagoknak lehetőséget biztosítsunk hogy még jobban részt vehessenek az oldal és a közösség életében. Itt lehet hozzászólásként jelentkezni, írjátok le hogy miért szeretnétek nagyobb rangot, mit tennétek a közösségért, milyen elképzeléseitek és terveitek vannak. Az hogy ki kap magasabb rangot a jelentkező közül, ti fogjátok eldönteni, a hozzászólásra való szavazással. Határidőt nem szabok meg a jelentkezésre, bármikor lehet jelentkezni, az elbírálás időről időre fog megtörténni a szavazatok, a jelentkezés szövege, és az oldalon idáig eltöltött idő és hozzászólások elemzésével. Mindenki csak 1 hozzászólást (jelentkezést) küldhet ide be, más hozzászólások törölve lesznek!

Rocsorayen

Na, akkor jelentkezem is. Adminisztátor rangra szeretnék jelentkezni, feltéve ha ez a rang szabad :) Jó ideje több próbálkozást is szerettem volna annak érdekében hogy a fórum ne vesszen el a mélybe. A tervem az lenne, hogy új fórumrészek, bot védelem megváltoztatása és mellette frissíteni az SMF motort. Az emberek, akik ide járnak szerintem még bíznak abban, hogy nem fog a fórum eltűnni. Ezt, én sem szeretném. Legfontosabb egy fórumnál, hogy jó legyen a közösség. Szerintem itt jó a közösség, csak már nincs olyan téma, amiről beszélni lehetne. Szerintem például amibe NevemSenki kezdett, az megérdemelne egy új fórumrészt. És sok ilyen téma jöhetne, ezáltal lenne pezsgés a fórumon. Minden esetre, örülök hogy már egy ideje Globális Moderátor rangon vagyok, bár sokszor hallottam olyan, hogy nem érdemlem meg, ez szerintem a felettem levők dolga. Üdvözlettel:Rocsorayen

Szilárd

Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

Én maradnák ebben amiben vagyok, mert az elejétől kezdve ezen a fórumon, én foglalkoztam terület editálással. ( Az ittlétem előttiekről nem tudok nyilatkozni. ) Nekem csak 1 Topic kéne, amit én szabályzok, és az a Kliens oldali módosítások ( Leírások / Info / Tutorial )
A régi Topic-om is maradhatna, amiben szintúgy tejhatalmat kapnák.
Wow Cliens, Web, Flash, minden kis trükk ami kellhet. :)

Úgy érzem, hogy a többi témában nem tudnám a maximumot nyújtani, arra lennének mások.

Esetlegesen még megkockáztatnák egy Moddingos témát, ami szintúgy foglakozik a TC emura építkező egyedi változtatásokkal ( Kliens ), Ezt Kliens és szerver oldalon is kitaglalná.
Ha lehetséges lenne egy ilyen kategória létrehozása, akkor jelentkeznék abban a kategóriában Moderátornak. De csak abban.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

hunti


FantasyGFX

#5
Üdv

Akkor most jelentkeznék én nagyon én se tudom igazán, hogy melyik rang érdekelne..
Igazából ha van olyasmi, hogy Webes vagy valami akkor az mivel sok weboldalt töltöttem fel akkor regisztrációs oldalakat saját készítésű témákat, de moderátor rang se lenne olyan rossz
Ezek a témáim külföldön is elterjedtek elég szépen :)
http://infobarkacs.hu/index.php/topic,7606.0.html
Ha mégse kapom meg a rangot nem fogom  magam elbőgni ugyan úgy maradoka fúrumon nem leszek depressziós XD.. ha meg megkapom akkor hipp hipp hurráááááá, de végül is nekem a moderátor rank is megfelelne tudom az SMF részeit, hogy mi hol van dolgoztam már ilyen motorral. Végül is ennyi :)

Üdv Fantasy

zoltta

Tiszteletem ! D:


Én azért jelentkeznék, mert mániám a rend :D és könnyen tanulok , amióta foglalkozom Cms -el már számtalan témát átalakítottam    ( ezek nem nyilvánosak ) igazából  WoWemuf a második otthonom, ha valamit önként nem tudok megoldani azt megmerem akár kérdezni is, tanúim ( Nevemsenki, Sunny ). Amit tudni kell rólam 5-6 éve vagyok a WoW világában mint Player - Gm - Admin - Webfejlesztő is egyben.
/ Ismerem oda vissza /


Bármibe benne vagyok akár csapat munkába is :)


Röviden azért érdekelne engem a Moderátor rang, mert a fórumon azt tapasztaltam, hogy vannak olyan emberek, akik nem tisztelik a rendet és minden egyes gondjukat külön-külön topiként hozzák fel, és akinek olyan gondja van azt megpróbálom én is elhárítani az én felemen és azt közzéteszem, ezen kívül a közösség életét akarom felpezsdíteni, hogy az újak és a régi tagok eltudjanak igazodni a témák, események között. persze ha nem kapok semmit az sem bánom hisz magaménak tudhatom a WoWemuf világát :)


Tisztelettel: Zoltta



hunti

Új adminisztrátorral bővült az oldal! A jelentkezők közül egy embert találtam aki ténylegesen megérdemli a kinevezést, ráadásul kiemelkedő lelkesedése és a közösség fennmaradása érdekében tett erőfeszítései miatt a kért moderátori rang helyett egyből adminisztrátori rangot adok neki.

Gratulálok NevemSenki!

zerus

#8
Szeretném igényelni Raisen jogkörének felülbírálását!

OK:

Indokolatlan hozzászólás törlés és téma zárás.
Erről a témáról van szó: http://infobarkacs.hu/index.php/topic,9037.0.html

Előre is köszönöm.

hunti

Saját téma lezárása, és minden nem saját hozzászólás törlése nem ütközik a oldal szabályzatába, így indokolatlannak tekintem a felülbírálási kérelmet.

Powered by EzPortal