szeretnék csinálni egy szervert

Indította ladiszlai, 2012 augusztus 15, 09:58:58 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

ladiszlai

Hogyan tudok 3.5.5a szervert csinálni úgy hogy ezek legyenek benne:
-alapból 80-an kezdessz
-legyen benne teleporter
De ezek a legfontosabbak:
-icc összes boss
-és az icc-be a scourge transpoerter-be el tudjam teleportálni magam az összes bosshoz,de legjobban a frozen throne-ra
És ha lehet be tudjak menni az instákba party nélkül

NevemSenki

Húú.... Hát, ezt így nehéz lenne elmondani. Elég sok dolgot fog közre a kérdésed. Találsz leírást mindenről amit az előbb írtál. Megvan hogy hogy kell szerót csinálni, az is hogy hogy kell beállítani hogy instant 80 legyen. Icc összes bosst azt nem tudom, ICCt még nem néztem TC-ben, de valamilyen részben tuti benne van mind. A teleporter az már régóta működik icc-ben. Gm-on és be tudsz menni paty nélkül bárhova.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

$0undX

Kicsit körül kellett volna nézni nem csak bedobni a kérdést, mert tényleg minden le van írva, és icc teljesen megy a legfrissebb tc, tdb -ben.

ladiszlai


IrOn

Már leírták, nézz körül (nem ajánlom a szerver készítést)

NevemSenki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

$0undX


ladiszlai

És azt is meglehet csinálni a amikor meghal a lich king bejön a cinematic (arthas halála) ?

ladiszlai

Mér nem ajánlod a szerver készítést ?

IrOn

Ha a kezdoszint beallitas nem megy, akkor ezek a scriptek amiket kérsz biztos menni fog. (Mobil, ezert nincs ekezet)

NevemSenki

Hogy egy Conf fájlban átírsz egy txt editorral dolgokat, az nem nagy dolog, én ezt csinálom csak hex-ben, de a scriptek, és más dolgok, nagyon nem egyszerű dolgok. Most nézzük a tényeket, ha a leírás alapján sem tudod megcsinálni a szervert, nem tudsz még keresni sem az oldalon ( inkább nem akarsz), akkor ezek a dolgok végképp nem fognak menni. Ez egy nagyon összetett dolog...
Én is ott kezdtem ahol te, de én nem nyitottam Topic-ot vagy 1 hónapig, csak olvasgattam a dolgokat, hogy legalább ha felteszek egy kérdést, meg tudjam érteni a rá adott választ.
Nem hinném hogy menni fog, de sok sikert, keress, le van írva minden.


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

ladiszlai

Nevem Senki megtudtam hogy kell szervert csinálni, de azt hogy lehet beálítani hogy 80-as szintü legyek mert csak 3-as szintüre lehet beállítani ?
és hogy lehet bekapcsolni gm-et (hogy be tudjak menni party nélkül az instákba ?
bocs a sok kérdésekért

MySQL

account_acess táblában id:(account ID) - gmlevel:(4)     4-es szintű GM Account.
.level 79  Ha 1-es szintű a karaktered akkor ez a parancs és 80 lesz.
.gm on  parancsal kapcsolod be a GM módot.
GM módban tudsz party nélkül instákba menni.

De várj még kicsit a saját szerverrel.  ;)

ladiszlai

ezt a chat-be kell beírni ?
és miért várjak a saját szerverrel ?

Bluerák

Idézetet írta: ladiszlai Dátum 2012 augusztus 16, 03:19:00 DÉLUTÁN
ezt a chat-be kell beírni ?
és miért várjak a saját szerverrel ?
Azert mert ennyi tudassal a mosogatogepet nem biznam rad nem hogy egy szervert. Nezegesd meg a dolgokat, tanulgass stb. Ne kezdj bele eleve halalra itelt dolgokba. (Bocs az ekezetekert, iphonen vagyok, de a lenyeget remelem erted).

MacBook Pro 13' 2.26 GHZ, 4 GB RAM - White
iPhone 4S 16GB - Black
iPad 3 - Black

NEW PC:
Asus EAH6670 (1GB 128 bit)
AMD FX AM3+ (4x3.8GHZ)
ASRock 970 EXTREME3
8GB RAM

Powered by EzPortal