login hiba

Indította ladiszlai, 2012 augusztus 21, 03:35:50 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

ladiszlai

megvan a szerver csak amikor belépek a wow-ba és a megadott nevemmel és jelszóm-al és azt írja ki hogy login server down
lécci segítsetek

MySQL

Biztos hogy miden jó?
Config stb.. minden jól beállítva?

realmlist tábla bevan állitva?

lexyguru

Nekem akkor szokta ezt ki írni mikor kifagy az auth server
vagy a Mysql-ben az auth-ban nézzed meg a reamlist-ben a csatlakozást.

Ha simán van a szervered akkor 127.0.0.1 vagy localhost
ha fix-ipéd van akkor az ip címedet írd be ha váltó ípég van akkor használj no-ip-t 

ladiszlai

Pedig át van írva a relamlist és mégse működik

MySQL

hol írtad át a realmlistet?

ladiszlai

Ja már megvan csak be kellet indítani a authservert

zsooca24


Szilárd

néha elgondolkozom azon, hogy valóban vannak ennyire buta emberek? :(
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

NevemSenki

Ha nem lennének buta emberek, nem lennének okosak sem.
Mert a butához viszonyítva vannak okosabbak, és az okosakhoz viszonyítva vannak butábbak.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

EroniX

#9
"Ha nem lennének buta emberek, nem lennének okosak sem."

Ezzel nem tudok egyet érteni. Akkor is lennének okos emberek, de mivel mindenki az lenne a szó az értelmét vesztené.
Azuregos Delta Force

kagebunshin

A témáról biztos vitázhatnánk nem kevés oldalon keresztül és nagy a csábítás, hogy kifejtsem a véleményem, de mivel ez nem a megfelelő topic, ezért csak ennyit fűznék hozzá:

Engem mindig arra neveltek, hogy okos ember senkit nem néz butának.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

mrd

#11
Sziasztok. Nekem is hasonló problémám volna. A minap délután összeraktam egy mangos-one repoból egy szervert. Putty-al kapcsolódva fut a mangosd és a realmd futtatható fájlállomány. A problémám közös addig a topicot nyitóéval, hogy nem bírok csatlakozni. Belépek a játékba az újonnan kreált kis admin accountommal, és egyből a "Realm Selection" fogad, majd kiválasztom a szerveremet, és kiírja, hogy: Logging in to game server. (sorry ha hibásan írtam, nem túl jó az angol nyelvérzékem.) Majd újra visszadob a Realm Selection-be.
Ubuntu 12.04 LTS Server-en fut a MaNGOS rendszer.
Válaszotokat előre is köszönöm.
UPDATE:annyit elfelejtettem mondani, hogy phpmyadmin-ba levő realmlist alap konfigurációs, próbálgattam 20 ezer féleképpen átírni, hogy működjön, de miután nem nagyon találtam semmi működő ötletet és leírást így vissza állítottam az egészet alap konfigurációra.

Powered by EzPortal