[Release] Transmogrification - 3.3.5a

Indította EroniX, 2012 augusztus 29, 05:37:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Nobody

az kesobb nekem is leesett de mostmar mind1 :D szerencsere sikerult megoldani alapbol rossz helyen keresgeltem persze ugyis meglehetett volna oldani..valahogy ..... de koszonom azert a segitseget  ;)

EroniX

Nincs definiálva a guid változó, nyilván más trinityd van.
Vicces egyébként, hogy azon a szerveren ami Mo Top 1 fun volt fél évig nem tudnak megoldani egy változó definiálását.
Azuregos Delta Force

Locutus

Sziasztok!

Az elmúlt napokban meg akartam nézni hogy milyen is és sajnos hibákba ütköztem a forgatás során. Ha véletlenül valaki rá tudna nézni hogy mi a baja azt megköszönném.
[ 24%] Building CXX object src/server/game/CMakeFiles/game.dir/Handlers/LootHandler.cpp.o
/home/novanwow/tesztcore/src/server/game/Handlers/LootHandler.cpp: In member function 'void WorldSession::HandleLootOpcode(WorldPacket&)':
/home/novanwow/tesztcore/src/server/game/Handlers/LootHandler.cpp:236:17: warning: unused variable 'creature' [-Wunused-variable]


[ 41%] Building CXX object src/server/scripts/CMakeFiles/scripts.dir/Custom/TransmogEngine.cpp.o
/home/novanwow/tesztcore/src/server/scripts/Custom/TransmogEngine.cpp: In static member function 'static bool TransmogEngine::SetTransmogDisplay(Player*, uint32)':
/home/novanwow/tesztcore/src/server/scripts/Custom/TransmogEngine.cpp:154:19: warning: comparison between signed and unsigned integer expressions [-Wsign-compare]
/home/novanwow/tesztcore/src/server/scripts/Custom/TransmogEngine.cpp: In static member function 'static void TransmogEngine::HandleInterfaceSelect(Player*, Creature*, Loot*, uint8)':
/home/novanwow/tesztcore/src/server/scripts/Custom/TransmogEngine.cpp:216:109: error: invalid conversion from 'uint64_t {aka long unsigned int}' to 'const Player*' [-fpermissive]
compilation terminated due to -Wfatal-errors.

Előre is köszönöm.
Üdvözlettel Locutus
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Szilárd

Ha pastebinre feltöltenéd a LootHandler.cpp és TransmogEngine.cpp fájlokat, akkor könnyebben segíthetünk a problémádon.

Szilárd
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

Powered by EzPortal