TrinityCore 4.3.4 kérdés

Indította Zolee, 2012 szeptember 09, 08:13:40 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

Zolee

Sziasztok!

Már egy ideje követem a TrinityCore 4.3.4-es verzióját (fejlesztéseket), de még nem volt alkalmam leforgatni és elkészíteni a szervert.
Megszeretném kérdezni, hogy mennyire működnek a Cataclysm-es tartalmak a Core-ban?
Kicsit bővebben kifejtve, gondolok én itt a Worgen és Goblin kezdőhelyekre, általános küldetésekre, instákra, stb.

Link: https://github.com/TrinityCore/TrinityCore/tree/4.3.4

Aki tudja, vagy tesztelte, kérem válaszoljon!
Előre is köszönöm. :)

ladiszlai

#1
Amúgy ezt úgy kell felrakni mint a 3.5.5-ös trinty corét ?
És hol kell letölteni a vmaps,maps és dbc fájlokat ehez ?

Zolee

Minden valószínűséggel úgy kell, mint a 3.3.5-öset.
Még nem volt alkalmam leforgatni, ezért kérdeztem, hogy mennyire működnek jól benne a dolgok.

A vmaps, maps és dbc fájlokat (mármint az indító fájljait) gondolom forgatni kell szintén.

IrOn

gondolom nem működik semmi, még 4.0.6ba se, nem hogy 434-be

ladiszlai

Nem tudjátok a mints of pandaria-hoz mikor lesz emu? Mert màr megvan az 5.0.4

NevemSenki

Az, hogy az ember be tud lépni egy kliensel, az azért nem egyenlő az én értelmezésem szerinti " van hozzá emu " kifejezéssel. Még 3.3.5a is elég fostos... nem hogy a többi. Sok idő kell még oda.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Sentence

Úgy áll a 434-es tc, mint a cactusemu állt a catával. Idő kell nekik mire mindent elölről megírnak.

Zolee

Tulajdonképpen, melyik Cataclysm-es emulátort érdemes használni, majd tovább fejleszteni, javítani a hibákat, stb.?

NevemSenki

Az én véleményem az, hogy ilyen emu még nincs amit érdemes lenne foltozgatni. ( Cata téren. )
Lehet bennük ügyeskedni, ez az, de nem sokra mész vele. Rá kell várni, és egy idő után lesz egy jó alapú emu.
Igaz, én nem szeretem a Cata-t, lehet ez is beszél belőlem, de én voltam 2 szerón a héten ( Cata ).
Legjobban úgy tudnám megfogalmazni hogy: " Gagyareccs = Fing "
Nem tudom milyen emu futott alatta, de hogy a Mage frost talentje egy fossintás az biztos! Lagg, 20 perc alatt 4 fos küldivel találkoztam. Lehet foltozgatni, vagy éppen Boss Script-eket írni, de az nem sokat ér.
Nagyon el van maradva, én egyenlőre a Cata-t a " Be lehet Login-olni " kategóriába sorolom.

A kérdésedre válaszolva, tökmind1.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Zolee


zerus

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2012 szeptember 29, 11:15:43 DÉLELŐTT
Nagyon el van maradva, én egyenlőre a Cata-t a " Be lehet Login-olni " kategóriába sorolom.

A kérdésedre válaszolva, tökmind1.

Üdv.: Senki

Igaz hogy nem tökéletes, de attól lehet scripteket fejleszteni, mivel az emu azon része nem igazán szokott változni.

unitology

Az a helyzet hogy egyre inkább vesztésre állnak az emu fejlesztők :-)

Powered by EzPortal