MACRO ELTÜNTETÉSE!

Indította hope, 2012 október 08, 04:17:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hope

Hogyan lehet megoldani azt, hogy a szerveren lévő összes játékos ne tudjon macrot használni?
Kiderült, hogy paladin macro használatával több tíz, húsz ezreket sebez secek alatt...
Mit lehet tenni?

Sunny

A rendes WoW ban nem lehet macroval ennyit sebezni ( wotlk-ben ). Tehát nem a macro hanem a spell/talent hibás.. keresd meg hogy mit használ a macroban és azt javítsd ki!

hope


hope

#3
Nem tudom még most sem, hogy paladin miért olyan erős... 5 sec alatt képes végezni egy fullos Tiers 10.5 ös geares retri paladin egy full wratfullos (s8-as) Dk-val... mint ha clotot szedne úgy szedi, stunn alatt leszedi lazán.
Néztem hátha plussz addolt spellt kapott a pala, de nem tudom. Pl. seal of martyr, seal of blood ... Seal of commandal is nagyon szedi a hp-t.
Minden esetre aki valamit tud segítsen. És nem 1 spell felelős érte, mert azt már rég észre vettem volna.
Az még bizonyos, hogy egy full T10-ES HC-s cuccban lévő paladin valóban üt INSTÁBAN a bossra 20-25 ezret, de playerbe, akinek minimum van 700 resije, abba is?
Meg egy prot warriort (80k hp el cd-zve) 1-2 sec alatt leszedi 40 k hp alá... Azért valami itt nem stimm.
Minden esetre holnap szerkesztek egy full tiers 10.5 geares retri paladin és beaddolom neki a gyanus seal of martyt vagy bloodot azt kiderül.

Esetleg még azon gondolkoztam, hogy Judgementet gyengíteni (az folyton olyan critet oda vág kis s7 cuccba viszi a 8-kt)

Továbbá, hogy tudom Adatbázisban lenézni, hogy xy spell kinek van meg? (gondolok arra, hogy ez a seal of marty spellt kivették a trainerekből stb, playernak nem kéne hogy meglegyen, de van akinek megvan, ezt db ből vissza tudom nézni nem? )


hope

Köszi, de most ezzel a linkel mit kezdjek?xD

EroniX

Azuregos Delta Force

hope

Köszönöm.
Reménytelen eset és még a többi szar kritikád, hogy jön ide?
Arra ne vert már magad, hogy éjjel-nappal ezt a fórumot lesed, tudod van akinek van saját élete!
Elfoglalt ember vagyok, nem mindig van időm kikeresni mindent.  Ha meg valamit írsz, akkor azt magyarázd is meg. Tudom neked ez nehéz, de próbáld meg! Köszi

Továbbá: valószínű, hogy az én szerveremen van valami bug:
Ime egy kis adat pala dmg-ről (printeltem)
Divine Storm: 27457
Uber Heal Over Time: 7845
Judgement of Light: 26874
Crusader Strike 18743

Elvileg full pve a srác, crites trinket és ap-s.
Might spellt használja, crusader aurat, kingset (might + kings mind2 nagy) és seal of command na meg még potit..
Erre mi a magyarázat?
Arra gondoltam, hogy a fentebb 3 spell dmg jét csökkentem lényegesen.
Még nem tudom, hogy kell dmg-t csökkenteni, de amint lesz időm MEGNÉZEM!!!
(pár játékos azt mondja, hogy macrot csinálnak és ez által sebeznek ekkorákat.)

unitology

Linket azért mutatták, hogy olvasd át!! Minden gondodra megoldást találsz rajta.. a nincs élet témát meg hagyjuk... ezt a sok felesleges témát is valamikor nyitod ugyebár. Köszönd meg a segítséget a lázadás helyett!

EroniX

#9
Idézetet írta: hope Dátum 2012 október 10, 04:30:50 DÉLUTÁN
Köszönöm.
Reménytelen eset és még a többi szar kritikád, hogy jön ide?
Arra ne vert már magad, hogy éjjel-nappal ezt a fórumot lesed, tudod van akinek van saját élete!
Elfoglalt ember vagyok, nem mindig van időm kikeresni mindent.  Ha meg valamit írsz, akkor azt magyarázd is meg. Tudom neked ez nehéz, de próbáld meg! Köszi

Mindenkinek megvan a saját véleménye nekem is és sajnos neked is van valami hasonló. Nem akartam személyeskedni (hisz az én hozzászólásaim színtiszta tényeken alapulnak) míg te csak éppen a nyelved hegyén bűzölgő szart böffentetted ide. Mire alapozod azt, hogy nincs életem? Mire alapozod azt, hogy éjjel-nappal ezt a forumot lesem (ezt az információt csak oly módon szerezhetted meg, hogy egész nap itt ültél és figyelted, hogy fent vagyok-e). Erről csak annyit, hogy nagyon tévedsz, persze a hozzád hasonló emberek ezt soha nem ismerik el.

Elfoglalt ember vagy de arra mindig van időd, hogy nyiss egy Topicot és várd a válaszokat. Egyáltalán ha valóban elfoglalt ember vagy miért kell neked wow szerver? Ha ilyen szinten nem értesz a dolgokhoz - és még csak megtanulni se vagy hajlandó, hisz itt pitizel a segítségért ahelyett, hogy a saját lábadra állnál - miért foglalkozol ilyesmivel?

Az informatikában az egyik legfontosabb, hogy a meglevő tudásbázist hasznosítani tudd aki erre nem képes és nem tudja használni a keresőt az lehúzhatja magát a WC-n. Soha nem értettem a fajtádat, hogy nektek muszáj ezzel foglalkozni de a munka nehezének elvégzésére képtelenek vagytok.

Tessék, itt van minden leírva. Rühellem ha tudatlan és értetlen emberek nyitják halomra a topicokat miközben akár még itt a forumon belül is választ találnának a kérdésükre.

Ezek után, ezzel a hozzáállással csodálkoznék ha lenne olyan elvetemült aki hajlandó segíteni neked!
Azuregos Delta Force

Reconka

Idézetet írta: Reconka Dátum 2012 október 10, 10:28:54 DÉLELŐTT
http://www.trinitycore.info/Character_spell_tc2


atolvasod a wikit (kb 2 perc) es irsz egy  SQL  lekerdezest

valami ilyesmi SELECT * FROM Character_spell WHERE spell="IDE_IRd_BE_A_SPELLIDT" AND active=1

http://www.trinitycore.info/Spell_bonus_data_tc2
itt megkeresed a  nerfelni valo spellt

valami ilyesmi SELECT * FROM Spell_bonus_data WHERE entry="IDE_IRd_BE_A_SPELLIDT"

es utana  valamivel kevesebb szamot irsz be  a direct_bonus  es a tobbibe.

hope

#11
Köszi, megnézem.

EroniX

Ne is olvasd mert ezzel az értelmi szinttel úgyse fognád fel.
Azuregos Delta Force

Zolee

Az én véleményem is azon van, hogy ha nem tudod magadnak megkeresni a dolgokat, vagy kitapasztalni, minek bármit is csinálni? Nem feltétlenül kell WoW szervernek lennie, csak úgy általánosságban.
Én olyan ember vagyok, aki először körülnéz, megpróbál magától megoldást találni a problémára, ha pedig végképp nincs ötlet, akkor nyitok egy témát és megkérdezem.
Párszor talán én is "idegtépő" lehettem, hisz olyanokat is megkérdeztem, ami le volt írva, de miután több dolgot megtudtam, tapasztaltam, meg is találtam amit kerestem. Nem feltétlen a Fórumon...
Kezdő vagyok szerverek terén, hisz még nem volt, de ha lesz is, azt nagy igénnyel szeretném elkészíteni, egyedibb ötletekkel (hisz akárhogy nézzük, már nem lehetünk teljesen egyediek). Lehet, hogy Fun szerverem lesz nekem is, lehet nem, ez lényegtelen szerintem.
Mióta itt vagyok, megtanultam sok mindent adatbázisban elkészíteni, már saját scriptet is betudok forgatni, ami megint csak azt jelenti, hogy nem mindig kérdeztem, hanem volt már erről leírt cikk. Ez a Fórum sokban segített nekem, csak azért mert már sokat megélt, sok mindent tartalmaz, néhány téma megtalálása néha nehézkes volt, még keresővel is. De sikerült. :)
Ezzel azt akarom üzenni feléd, hogy ne mindig nyiss új témát, vannak külföldi Fórumok is, sok-sok dolog ott is megvan, de persze itt is rengeteg. Ha, meg magadtól rájössz valamire, akkor az a legjobb.
Nemrégiben azt is megtudtam, hogy ha - kis angol tudásom ellenére -, de átnézem a TrinityCore info oldalát, leírnak ott is sok mindent... Remélem a későbbiekben, először gondolkodol és nézelődsz, aztán kérdezel.
- Tulajdonképpen, nem is az a baj, hogy kérdezel hanem, hogy mindig új és új témát nyitogatsz minden egyes kérdésedre. -

NevemSenki

Érdekes embert ez a hope...

Majd idővel reméljük hogy ténylegesen megérti majd hogy miről is beszéltetek.
Zolee Hsz-e nagyon jó volt, teljes mértékben egyet értek vele.
Én ha valamit nem tudok, akkor szavakat dobálok a Google-be, és rátalálok arra amit keresek.
Volt sok olyan amiről nem létezik leírás ( az én estemben ), de ha mindig abból indulsz ki hogy ez működik, és emberek csinálták nem ufók, akkor én is rá tudok jönni, és meg tudom csinálni.

Hát figyelj, keresgélj, megtalálod a válaszokat. Sokszor használj Google-t, az sokat segít.
Lefordíttatod vele a TC Wiki-t, az is sokat segít. Ott minden fent van.

A másik dolog, új témák helyett pedig használd a " Kérdések válaszok  " Topic-ot.
Ne nyitogass mindig.


Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal