Visual studio 2010

Indította Freeman, 2012 október 27, 01:22:18 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Freeman

Sziasztok.Nem tudja valaki hogy mi lehet a problema mar 100 fele kepen probaltam leforditani a szervert es mindig  ugyan az a hiba 12 sikeres 2 sikertelen 1 kihagyva  http://kepfeltoltes.hu/view/121027/Untitled_2_www.kepfeltoltes.hu_.png

zerus

Ebből senki sem fogja neked megmondani hogy mi a hiba, mivel az ebben a nézetben nem látszódik.
Válts át a hibák listájára (a Show output form-nál) és arról postolj képet, már ha nem tudod javítani/értelmezni a hibát.

Freeman

#2
itt van minden :)
http://data.hu/get/5736788/Show_output.txt
ott alol van lasu letoltes
PLS valaki segitsen ha tud szeretnem folytatni a szerverem :)

zerus

Idézetet írta: zerus Dátum 2012 október 27, 01:27:45 DÉLUTÁN
Ebből senki sem fogja neked megmondani hogy mi a hiba, mivel az ebben a nézetben nem látszódik.
Válts át a hibák listájára (a Show output form-nál) és arról postolj képet, már ha nem tudod javítani/értelmezni a hibát.

Bocsi, rosszul írtam.
View menü -> Other windows -> Error list
Így látni fogod a hibákat (hibától függően akár valós időben)


EroniX

valahol nincs egy ";", ha kétszer rákattintasz az errorra elvileg odaugrik a hibához.
Azuregos Delta Force


EroniX

ahol most van a kurzor oda kéne egy "/" karakter.
Azuregos Delta Force

Freeman



Freeman

Nem tom nem akarja leforditani rendesen nem tom mi lehet a baj  :-[ :-[ :-[ :-[


Freeman

ja nem azt akartam na de ujbol raktam a gepet meg felraktam 1 64 bites win7 et s elorol kezdek mindent ha most se fog menni kidobom :DDD

Freeman

Na most se forditsa le de letoltotem 1 wotlk s emulatort es azt leforditota tokeletesen.Akkor a catas emu val lenne gond ?

zerus

Idézetet írta: Freeman Dátum 2012 október 28, 08:57:05 DÉLELŐTT
Na most se forditsa le de letoltotem 1 wotlk s emulatort es azt leforditota tokeletesen.Akkor a catas emu val lenne gond ?

Gondolom azzal van a gond, amin módosítottál.
Az előbbi hibánál sem magától tűnt el az a / jel. :)

Powered by EzPortal