Megújultunk!

Indította hunti, 2012 november 13, 03:11:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

hunti

Sok éves WoW emulátoros témázgatás után a mai napon sor került az oldal bővítésére. Az oldal új célja most már az informatika bármely területéről való témázgatás, segítség kérés és leírások megosztása. Új témakörök várnak megnyitásra, és várjuk az új tagokat is az oldalra. Remélhetőleg a közösség tovább tud fejlődni, és hamarosan egy még aktívabb és még jobb fórum közösség tagjai leszünk.

Írjátok meg a véleményeiteket.

unitology

Reméljük aktívabb lesz a közösség mint eddig :-)

Raisen

Örülök neki, hogy más témákat is meglehet találni az oldalon. Szerintem aktívabb közösség lesz mert egyhelyen mindent megtalálnak és nem kell külön külön oldalakról összeszedni az információkat illetve aktívan fent vannak az emberek és tudnak segíteni nem egy elavult html oldalon 2 színbe látják a leírásokat ahol a linkek rég kihaltak.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

NevemSenki

Idézetet írta: hunti Dátum 2012 november 13, 03:11:37 DÉLUTÁN
......
Írjátok meg a véleményeiteket.

Szerintem tökéletes!

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

hunti

Új téma ötletek is jöhetnek.

NevemSenki

#5
Hát én kliens oldalon amire rájöttem, és megcsináltam, azt mind leírtam.
Most sok új kategória lett. Ezek majd úgyis alakítják a dolgokat, csak kicsit várni kell.

De viszont amit nem láttam, az a Javascriptek + Jquery és Ajax... ezek, legalább is az én szemszögemből bonyolult dolgok. Erről jó lenne egy két tutorial, és ha van pár ember aki érti, megérdemelne egy új témát.
Mert ez azért elég fontos lenne egy közepes vagy nagy weboldal építésénél, és hát ezek mindenhol ott vannak. Nem sorolnám sem a php-hez, se html-hez se máshoz. És ez egy elég különálló dolog, de ez a 3 felsorolt név viszont nagyon is összecseng.
Például, hogy csak egy dolgot mondjak: Div frissítése oldal újratöltés nélkül.


Üdv.: Senki

Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Sentence

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2012 november 13, 11:51:59 DÉLUTÁN
De viszont amit nem láttam, az a Javascriptek + Jquery és Ajax... ezek, legalább is az én szemszögemből bonyolult dolgok. Erről jó lenne egy két tutorial, és ha van pár ember aki érti, megérdemelne egy új témát.
Mert ez azért elég fontos lenne egy közepes vagy nagy weboldal építésénél, és hát ezek mindenhol ott vannak. Nem sorolnám sem a php-hez, se html-hez se máshoz. És ez egy elég különálló dolog, de ez a 3 felsorolt név viszont nagyon is összecseng.
Például, hogy csak egy dolgot mondjak: Div frissítése oldal újratöltés nélkül.

Rengeteg tuto van a neten, baromi egyszerű a dolog, egyszer rájössz és menni fog. :)

zoltta

Hali ! :D

Lesz majd egy egyedi design is a fórumnak vagy ez a simpla marad ?:D

NevemSenki

Idézetet írta: zoltta Dátum 2012 november 15, 07:36:32 DÉLUTÁN
Hali ! :D

Lesz majd egy egyedi design is a fórumnak vagy ez a simpla marad ?:D


Én megszoktam ezt, egyszerű, és ez jó. Nem tiltakozok az új ellen, de nekem tetszik a régi is.
Sokszor barangolok neten, olvasgatok. Ennél színesebb oldalak vannak túlnyomó többségben, de az én szememnek az bántó, kicsit zavaró. Ez a fórum, ezzel a desing-el jól olvasható, órákat lehet így böngészni.
Ha lehet én maradnák ennél, de nem tiltakozok az új ellen sem.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

zoltta

csak gondoltam, hogy felvetem hamár új tárgyra térünk akkor legyen vmi hozzá illő :)

unitology

A legnagyobb probléma még mindíg a tartalom nem a kinézet :-) Azzal ráér még az oldal.

NevemSenki

Idézetet írta: unitology Dátum 2012 november 15, 09:53:27 DÉLUTÁN
A legnagyobb probléma még mindíg a tartalom nem a kinézet :-) Azzal ráér még az oldal.

Ebben igazad van!

Én most jelen pillanatban csakis azzal tudnák tartalmat csiholni, hogy időnként felpakolászom azt a kis weboldalt aminek nekiálltam.
Meg mondjuk még ezt odaadom, amit régebben megígértem:

Idézetet írta: NevemSenki Dátum 2012 október 06, 12:17:45 DÉLUTÁN
Hát nem beszélek sokat, mutatom. Itemek, mintha 3d lenne. Én személy szerint az Aowow websablonjához ( wowhead utánzat ) fogom használni.

Megtekinthető:

http://hobby-site.blogja.net/test/

Az alap letölthető, de egyenlőre csak 1 item-mel. Most szerzem be a képeket, 3.3.5.12340-ig bezárólag.
Get alapján php változókkal lehet cserélgetni az képeket, attól függően hogy melyik item-et nézi éppen az user.
Mutatós, legalábbis szerintem. Főleg azért, mert mozgatható.

Letöltés:

DOWNLOAD NOW!

Ha meglesznek a képek, azokat is mellékelem.

Üdv.: Senki

Ezen kívül max még annyit, hogy a javascript-ekről írok majd pár szót a későbbiekben, ami olyan érdekesebb. De még tudásilag nem tartok ott hogy erről érdemlegeset tudjak írni.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

FantasyGFX


Action

Hejj! :)

Örülök, hogy sikerült valami újat, valami mást létrehozni.

Amint azt tudjátok és gondolom láttátok, illetve észrevettétek, eltűntem! :D
Ennek az az egyszerű oka, hogy az életem egy olyan szakaszába léptem ahol már önállósodnom kellett. Saját albérlet, komoly párkapcsolat, egyetem, munkahely.
Nagyon kevés a szabadidőm, de egy kis fórum mindig belefér (ha más nem, barátnőmtől.. :D).

Ergo, rám számíthattok.
Webdesign még mindig területem. :)
A WORD elszáll, az írás megmarad.

Gameka

Bocsi az offert, de ha mar megujultunk, nem artana valami platromfuggetlenseget is betenni mert telefonrol eszmeletlenul ordenare egy sz@r nezni a forumot (de ez nem csak telefonon van igy, mert legtobben pc-rol hasznaljuk). Ha mar itt vagyunk ennyien akik ertunk valamihez, tobbekkozt joparan webprogramozashoz es esetleg css-hez, akkor egy jo ora raforditasaval, csak vegig kellene media queryzni, nem tobbet, nem kellene mas.

Tenyleg bocsanat csak mar rendesen felidegesitett, hogy ide-oda ugral az egesz oldal.

Powered by EzPortal