Megújultunk!

Indította hunti, 2012 november 13, 03:11:37 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Zoltan

barcsak  csak "nehany" oraba  telne..

bar lehet jobb lenne egy  responsive templatet talalni

Gameka

#16
jó, akkor legyen egy nap. :) de ne b*.... meg az a mocskos élet, hogy itt vagyunk ennyien, akik azért valamennyire értenek már a dolgokhoz (jó páran, jó sokféle/fajta területen). Akkor nem igaz, hogy nem tudnánk megcsinálni egy ilyen apró media.css állományt, vagy akár összeállni nem kell több embernek, maximum 5-6 embernek (nagyon MAX), és egy értelmes/gusztusos/jó megjelenést sugalló skin/template/theme-t összehozni.

Lassacskán kialakul újra egy "kemény mag", akik ha nem is napi szinten, de heti szinten biztosan feljárnak - régi motorosok és újoncok egyaránt. Pikk-pakk meglenne rá szerintem a kis "csipet-csapat", mert ez nem egyetlen ember érdekeit képviselné, hanem a mi közösségünk aprócska elvárását, nem csak mások, de leginkább magunk miatt. :)

A fórum mindennapjai nem túl pezsgősek, de ha valaki feljön, bárhonnan, bármilyen eszközről, azért mégis csak jobb érzés. De ez csak személyes vélemény, nem kötelező elfogadni, csak számomra abszurd. Bocsi a csapongásért. :)


NevemSenki

Hali.

Egyenlőre én vagyok itt, és egyedül ebben a dologban nem dönthetek. Nem is akarok egyedül dönteni. Rávárunk esetleg Action-ra vagy Hunti-ra, és velük megbeszéljük a dolgot. Mivel ez az egész Hunti-é, így hát szerény véleményem szerint ez teljes mértékben az Ő döntése marad.
Én mindig gépről nézem a fórumot, nekem ebből kifolyólag nincs problémám vele.
Szóval várunk a többiekre. :)
Ötletek a módosításokkal / kivitelezéssel kapcsolatban jöhetnek. Ha véletlenül feltéved Hunti, ne akkor kezdjük el kitalálni hogy mit is szeretnénk, hanem legyen valami konkrétum / konkrétumok. :)

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Powered by EzPortal