Configost keresünk teszt szerverünkhöz!

Indította Stan911, 2012 november 21, 06:09:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Stan911

Olyan configost keresünk aki ért Scriptek beforgatásához, script íráshoz és minden alap dologhoz.

Szerver név: World of Genesis
Emu: TrinityCore
Hosting: vng.hu

A szerver jelenleg még csak teszt szerverként üzemel ezért csak 16slottal megy, ezt a későbbiekben bővítenénk.
Akit érdekel a configosi munka írjon PÜ-t!

hunti


Stan911

PÜ-ben írd le hogy mit szeretnél vagy mennyit :D

hunti

Csak viccelek, nem fogok más hostingnál dolgozni :D

Szerk: Bár ha kellően megfizettek, lehet róla szó ;)

Stan911

Gondoltam már rá hogy kipróbálom a TFMworld-öt is mert a vng egy nagy rakás szar... :D

Raisen

#5
Régen én mit szidtam a vng-t ahogy az írásodból veszem még mindig nem javult :D
--------------------------------------------------------------------------------------
TFM host szerintem jó ha kicsit értesz a szerverezéshez mert haverom bérelt ott aztán hónapokig mondta, hogy nem teszik be a scriptet a nevében írtam aztán vissza néztem az előzménybe írták neki, hogy ftp-re rakja fel a scriptet és be is teszik csak ott kezdődött a gond h nem ért a scriptekhez aztán szidta... Hát ingyen ismeretlenek én se írnék scriptet meg raknám be más szerverébe :D

De nehogy csak a fényezés mennyen a tfmnek meg mert ő hunti :D láttam már jobban segítő supportot, mert nem sokat vannak fent + a script berakás vagy türelmesen vársz 2-3 hét másik esetben folyamatosan noszogatod őket mikor lesz már bent akkor 3 nap kb, ezért jobb az első hónapot tesztekkel eltölteni meg egy rakat scriptet feltölteni ftp-re, hogy egyszerre kerüljön be. Én személy szerint már csak VPS szervert rendelnék mindenhol le van korlátozva akár milyen játék szerver legyen valamennyire, igaz húzós az ára de ha több dolgot futtatsz megéri szerintem persze ha már befutott dologról van szó, mert a jobb kategória
40 000 ft körül van.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

K3nNy

sry az offer, de ha szerinted a vng rossz, akkor te nagyon buta vagy.
en teljesen meg vagyok elegedve a vng vel. mar lassan 1,5 honapja berlem toluk a szervert es szep lassan csinalgatom, lassan el is keszul mar, de eddig az eg adta vilagon semmi problema nem volt. de egyszer, viszont mint utolag kiderult az nem a vng hibaja, hanem az uj rev hibaja volt (RA nem kuldte ki a vote itemet) de arra is talaltam mar megoldast. annyiba korlatoznak a vng sek hogy db-ben nem hozhatsz letre magadnak adatbazist. de a 3 adatbazist keszen kapod. minden tokeletesen fut. bar 15 nem tobb pleyerrel meg nem probaltuk, de szanaszet goboltam meg telefloodoltam a legnagyobb npckkel amolyann teszt kent. es tokeletes mindenfele lagg nelkul makulatlanul futott.
szoval elobb inkabb nezd meg a lehetosegeket es utana fikazd.
megegyszer bocsi az offer.
meg az ekezeter is. botos telo.

dbence


dbence

K3nNy, a vng szerintem nagyon rossz. Miért? Mert nem tudsz egyéb scripteket beforgatni, csak ami nekik van.

K3nNy

Szóval ezért nem találom. akkor valószínűleg még a mai nap átmegyek a TFMWorld-höz.
Köszönöm, a segítséget Bence :)

dbence

Itt a dl-hosting.net is!
Én ott leszek-vagyok és maximálisan megvagyok elégedve!

Szerk.: Csak most a bérlés szünetel.

Powered by EzPortal