Craftedweb Bejelentkezés

Indította zoltta, 2012 november 27, 05:54:38 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zoltta

Hali!

Nekem egy olyan észre vételem lenne ezzel a dologgal, hogy mikor feltelepítem szépen indul az oldal mutat is mindent de mikor belépnék az admin panelben beírom a megadott szöveget nyomom is a login-t na és akkor megállt az oldal se előre se hátra olyan az egész mintha egy hivatkozásra lépnék link nélkül o.O

Ha tudna vki tanácsot adni azt megköszönném :D ja és a weboldalon beenged, de már regisztrálni új accountot viszont nem enged!.. eléggé idegesítő már próbáltam a saját kezüleg elöállitot vng telepítővel és egy ac-webröl letöltöttel de ugyan az a gond ... help me ! :D

>> Zoltta <<

Sunny

appache szervered úgy állítsd be hogy támogassa a javascriptet

hunti

Apache szervernek semmi köze javascripthez, az kliens oldali nyelv.

Esetleg tudnál adni egy linket hogy megtekinthessük mi a hiba?

castor

Nálam az apache configjaiban a javascript-common.conf okozott problémát. A javascript mappát átirányítja a /usr/share/javascript/ mappába így meghal az oldalon az összes javas dolog.

hunti

Ok, ez így érthető, és lehetséges hibaforrás. Utána néztem a dolognak, debianon és ubuntu apache szervereken vannak ilyen gondok, /etc/apache2/conf.d/javascript-common.conf fájlt kell törölni a probléma megoldása végett.

Megjegyezném hogy ez nem az apache javascript támogatása, csak egy könyvtár alias, emiatt máshonnan próbálja betölteni a javascript könyvtár tartalmát.

zoltta

egyenlőre szóltam a fentartónak h tud-e segiteni ebben mert nemigazán akarok beleturni ftp-n ott amit nem nagyon ismerek :) igy megvárom, hogy ő mit tud kezdeni és tud-e tanácsot adni ebben az ügyben, de am köszi a segítséget ! :D az oldal egyenlöre telepitésig raktam fel újra mert már untam h 5x kiprobáltam a telepitést és mindig ugyan az a gond..


>> Zoltta <<

Avete

Nekem is ugyan ez a problémám csak én be tudok jelentkezni viszont az ADMIN panelt ha megnyitom beírom a felhasználót és a jelszót ugyan úgy nem történik semmi. Character és az Account Service nél se történik semmi ha kattolok. Valaki valami megoldás ???

Sunny


Avete

#8
Hostingtól van egy szerverem és hozzá egy honlap

Sunny

próbáld meg Hunti megoldását, sokaknak segített!

Ha akkor sem megy akkor elmondom nekem mi volt a bajom vele, nem volt rendesen beállítva az appache szerver így nem volt rajta Javascript támogatás és ezért még be tudtam jelentkezni de semmi mást konkrétan nem tudtam rajta nyomogatni.

Avete


Avete

Sunny örülnék ha leírnád neked mi volt a bajod vele. Köszi.

Powered by EzPortal