Megújul a TFM World hosting

Indította hunti, 2012 december 04, 11:29:06 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

hunti

Mai nap folyamán indul a TFM World hosting új weboldala, ezzel együtt két hatalmas akció veszi kezdetét!

Mint idáig minden évben, idén is lesz TFM World karácsony, minden játék szerver bérlőnk 1 hét extra bérleti időt kap ajándékba.

Az új weboldalunk (és ezzel együtt új webadminunk) indulása alkalmából idén lesz TFM World mikulás is! Mindenki aki december 6 éjfélig új szolgáltatást rendel és befizeti, 1 hét extra bérleti időt kap ajándékba. Ehhez természetesen hozzáadódik a karácsonyi bónusz is, így 2 hét extra bérleti időhöz jutsz!

És ne felejtsétek el, még mindig szavazhattok hogy milyen új szolgáltatást látnátok szívesen nálunk, ha elég gyorsak vagytok mikulásig akár meg is rendelhetitek az új szolgáltatást, vagy akár meg is nyerhetitek magatoknak! A szavazást itt találjátok: https://www.facebook.com/questions/474304115946923/

EroniX

Remek lett minden, bár ahogy látom az instant beforgatás még várat magára.
Sok sikert és sok ügyfelet!
Azuregos Delta Force

hunti

Az új felületen tudsz majd azt is, csak át kell rakjam a szervered a régiből az új rendszerbe, illetve az új rendszer ezen részének el kell készülnie. Pár nap.

unitology


FantasyGFX


hunti

#5
Hát ez érdekes volt, egy két évvel ezelőtti szerver költöztetésről megmaradt script még aktív volt, ami idáig nem okozott gondot, csak miután kitakarítottam a dns szervereket, és a tfmworld.hu-s bejegyzéseket is átnéztem, illetve pár felesleges bejegyzést takarítottam. Én észre se vettem volna, sose használtam a www.tfmworld.hu címet. Viszont gratulálok a szemfüles fogáshoz, a költöztetős scriptet pedig deaktiváltam :)

Szerk: Ha esetleg a hiba publikálása helyett értesítettél volna privátban, még talán jutalmat is adok ;)

unitology

#6
Csak észrevétel volt.... Semmi destruktív szándék nem volt  :) ez úton kérek elnézést   :)
Jutalomra semmi szükség nem lett volna. A közösségért tettem ki.

De, hogy segítsem is a munkád: A referencia menüt is érdemes lenne átnézni és törölni az inaktívakat :-)

hunti

Folyamatban van, csak millió dolgom van, nagy részük fontosabb mint ez.

Powered by EzPortal