MoP- Mist of Pandaria!

Indította Locutus, 2012 december 04, 06:57:22 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Locutus

Sziasztok!

Az elmúlt napokban nézegettem neten MoP hoz készülő emulátorokat! Találtam is egy sandbox alapú emulátort. Nem tom mennyire megbízható és igazából azt se hogyan kéne feltennem.... Aki tudna ebben segíteni hogy mit is írnak mert a 2. pontban elvesztettem a fonalat és nem értem mit kellene hova másolnom.
http://www.ownedcore.com/forums/world-of-warcraft/world-of-warcraft-emulator-servers/wow-emu-general-releases/384545-mists-of-pandaria-5-0-5-repack-sandbox.html

Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hunti

Szerintem felesleges neki állni, csak arra jó hogy tudsz mászkálni a világban, se spawn, se itemek, se spellek, semmi csak a mászkálás...

Amúgy a második pont arról szól,hogy a wow.exe-t rá kell húznod a megadott Arctium connection patcher fájlra, és ott a második lehetőséget kell választani., utána pedig ezzel a patchelt exével kell indítanod a játékot.

Locutus

hogy hogy ráhuzni??? Lehet én vagyok már nagyon fáradt de nem értem.. 1 mappába teszem és elindítom a patchert??
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

hunti

Egy mappába teszed, utána rákattintasz a wow.exe-re úgy hogy lenyomva tartod az egeret, és ráhúzod a patcherre

Locutus

ja szóval szó szerint :D Sorry a hülye kérdésért...
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Roamer

Sziasztok! Az Arctium-ot hogyan lehet leforgatni? Mert ha jól láttam, akkor nem úgy, mint a Mangos-t vagy a Trinity-t.
Néztük a Repack-ot és a Release-t is, de abba ugye a srcipteket nem lehet újra beforgatni. :/
Egyik haverom akar vele foglalatoskodni és megkért hogy segítsek neki, de egyikünk se jutott semmire eddig. :(
Esetleg tudnátok egy kicsit segíteni benne?
Előre is köszi a válaszokat! :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

zerus

Idézetet írta: Roamer Dátum 2012 december 13, 02:17:23 DÉLUTÁN
Sziasztok! Az Arctium-ot hogyan lehet leforgatni? Mert ha jól láttam, akkor nem úgy, mint a Mangos-t vagy a Trinity-t.
Néztük a Repack-ot és a Release-t is, de abba ugye a srcipteket nem lehet újra beforgatni. :/
Egyik haverom akar vele foglalatoskodni és megkért hogy segítsek neki, de egyikünk se jutott semmire eddig. :(
Esetleg tudnátok egy kicsit segíteni benne?
Előre is köszi a válaszokat! :)

Az arctium teljesen más mint a Trinity vagy a Mangos. Kezdve azzal hogy C# nem pedig C++.

Nem hiszem hogy tudsz ebbe bármilyen scriptet is berakni, mivel szerintem ez csak egy alap emu, ami max arra jó hogy mászkálj a világban egy kicsit.

Roamer

Értem, köszönöm. Hát a haverom C#-ben tanul dolgozgatni és azért gondoltuk, hogy megpróbáljuk. Na de nem baj, azért köszönjük :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Locutus

Ez maga nem is emulátor... Egy texturával rendelkező futtatórendszer... Semmi másra nem jó cska rohangálni a világban... Később ebből lesz szerintem emulátor amint elkezdenek rajta dolgozni :D És elkezdik megírni rá a dolgokat... Meg definiálni a táblákat meg stb...Ha nem értetek az emulátor fejlesztéshez akkor hiába kezditek el....
Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

zerus

Idézetet írta: Locutus Dátum 2012 december 13, 06:10:54 DÉLUTÁN
Ha nem értetek az emulátor fejlesztéshez akkor hiába kezditek el....
Üdv Locu

Ez azért egy elég hülye mondat......
Nem születik senki sem úgy hogy egyből és a wow emulátor készítéshez.

Locutus

Bocsi fáradt vagyok ma már xd remélem értitek mire gondoltam :D
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

Roamer

Én értem mire gondolsz ez alatt és teher alatt nő a pálma :D Nem mondom hogy nekiesünk, mert egy már meglévő Cata emuból hamarabb el tudnánk rugaszkodni, mint ebből jelen pillanatban. Egyenlőre agyalunk és várunk :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Locutus

Hát én személy szerint kiváncsi lennék arra hogy ti cata emuból hogy akartok elrugaszkodni :D Ha majd van pontos ötlet meghallgatom és ha kell tudok is segíteni :D
Üdv Locu
Álljon fel az ország imádandó széki!
Nemzetek, országok, hódoljatok néki!
Uralkodjék köztünk ész, érdem, igazság,
Törvény s egyenlőség, s te, áldott szabadság!

zerus

Mindenképpen cata emu lesz az alapja a mop-nak, úgy ahogy wotlk-os emu az alapja a cata emunak.

Roamer

Én ezt csak példaképpen hoztam fel. :) Elsősorban mivel még jócskán kezdők vagyunk, az alapokat akarjuk letisztázni és úgy megnézni, hogy mit tudunk. De csak érdeklődési szinten! :)
"A google a barátom, wikipedia a barátnőm, youtube a szeretőm!"

Powered by EzPortal