Custom Szerver Cataclysmben

Indította Tudvari, 2012 december 08, 09:24:29 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tudvari

Sziasztok!
Újra elkezdtem wowozni eredetin és így megjött a kedvem a szerver készítéshez is.
Amikor abbahagytam a szerver készítést akkor Cataclysmben még nem volt lehetséges custom itemek készítése mert nem lehetett látni a változtatást(A cache a db nem tudom milyen szerver fájlokban voltak)
És arra lennék kíváncsi,hogy még mindig így van,vagy most már lehetséges,hogy a playerek láthassák a custom itemekk új statjait?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Edit:Másik kérdésem az lenne,hogy egy szerveren egy player átlagosan mennyi sávszélességet használ? 2,5 MBit/sec hány playert bír el?

Üdv.: Tudvari

dbence

2,5MBit/sec az a letöltési sebességed?

Tudvari


AximCore

Szerverhez általában a feltöltési sávszél a lényegesebb ( kiszolgáló.. ) és gondolom otthon van a gép amiről menne ezért meg merem kockáztatni, hogy aszinkron kapcsolatod van tehát fel/le töltésed nem azonos ( ált. feltöltés kisebb ) sávszélű ebből az következik, hogy a feltöltésed még kisebb azaz ha 10 játékost mondok akkor lehet sokat mondok... Jobban jársz ha bérelsz egy szervert valamelyik hostingtól...
"Tanítani lehet az ostobát, de gondolkodásra bírni nem."
A Talmud

Windows Firewall
http://devopsreactions.tumblr.com/

Why use Windows, if you have open doors... to Linux

Tudvari

Köszi az információt,csak először szeretnék pár ismerősnek csinálni,ahol alakítgathatom az adatbázist stb.

Powered by EzPortal