Account készités.

Indította zoltta, 2013 január 04, 02:04:17 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

zoltta

Sziasztok azt miként lehetne / lehet megoldani,  a  regisztrált accountok gm lvl 1- en regisztrálodjanak és ne lvl 0 -án ? választ előre is köszi!

IrOn


zoltta

úgy gondoltam, hogy mikor létrehozod az accountot azonnal lvl1 re regisztrálja :)

IrOn

Idézetet írta: zoltta Dátum 2013 január 04, 02:18:00 DÉLUTÁN
úgy gondoltam, hogy mikor létrehozod az accountot azonnal lvl1 re regisztrálja :)
de minek? átrakod 1-es jogokat 0-ra és megvan

Sunny

regisztrációnál ( php ) megírod hogy a létrehozott accountot egyből be is rakja az account_access táblába 1-es joggal.

zoltta

EZT   használjuk, de belenéztem és nem nagyon vágom mit kellene átirni benne ha valaki lenne olyan kedves és megirná mit irjak át annak megköszönném :D

hunti

Van másik megoldás is, command táblában a parancsokat 1-es szintről 0-ra kell tenni ;)

Kód (mysql) Kijelölés
UPDATE `command` SET `security`='0' WHERE `security`='1';

zoltta

és ezt amit megadtál pontosan hova illeszem be?

hunti

Futtasd le ezt az sql kódot a command táblán (ha jól emlékszem karakter adatbázisban van). Utána szerver restart, vagy .reload command parancsal újra tudod tölteni a parancsokat, ez után mindenki tudja használni a lvl1-es parancsokat.

zoltta

oké köszi :) am irtam privat üzit

Szilárd

Illeszd be ezt a kódot az index.php 56. sora alá:
Kód (php) Kijelölés

mysqli_query($mysql_connect, "INSERT INTO account_access (id, gmlevel) VALUES ((SELECT `id` FROM `account` WHERE `username` LIKE '".$post_accountname."'), 1)" or die(mysqli_error($mysql_connect));


Nem teszteltem, de, ha minden igaz, akkor működnie kéne.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

zoltta

Ez van az 56. sorban ezt kivegyem?

mysqli_query($mysql_connect, "INSERT INTO account (username, sha_pass_hash, email, last_ip, expansion) VALUES ('".$post_accountname."', '".$post_password_final."', '".$post_email."', '".$_SERVER["REMOTE_ADDR"]."', '".$post_expansion."')") or die(mysqli_error($mysql_connect));



Szilárd

Ne vedd ki, hanem szúrd be alá.
Java / C# / Swift Programmer

Apple
----------
OS X / iOS User
iPhone 6 Plus
iPad Air 2
MacBook Pro 13" Retina

zoltta


zoltta

#14
nemjó hibát ir rá   Parse error: syntax error, unexpected ';' in ...../index.php on line 57

    mysqli_query($mysql_connect, "INSERT INTO account_access (id, gmlevel) VALUES ((SELECT `id` FROM `account` WHERE `username` LIKE '".$post_accountname."'), 1)" or die(mysqli_error($mysql_connect));
ez van ott



Powered by EzPortal