Végre sikerült (MOP alapok) OMG

Indította Raisen, 2013 január 11, 11:33:07 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Raisen

Mindjárt töltöm fel a képeket igen komoly kihívást jelentet a mop.exe hexeditorral való átírása(értelmezése) és a beépített védelmi rendszere 2 nap szenvedés után sikerült és újra élesztettem a morpheus core projectemet valamennyire használható formába opcodek kis része betöltve adatbázis struktúrák felismerése fele kész már csak fel kell töltögetni az adatbázist.









▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Raisen

#1
Furfangos ez a blizzard mit ne mondjak belogolás után crash egyből de rájöttem mi blokkolja a dbc közötti kapcsolatot he he íme működés közben :) (Megoldásokat nem írok elég sokat szívtam ez a dbc-s dolog 3-4 órába telt mire megcsináltam.)




Update:

Most már támogatja 5.1.0a 3 különböző klienst enGB enUS ruRU.

Hmm még a wowhead is egyszer az én oldalamra állt pár dolgot így gyorsabban megtudok oldani :D



Mi értelme volt megcsinálni kérdésekre. Külső szerverről ki tudja olvasni az adatokat elég letölteni mint cataclysmnél egy exet az eredeti wowra és már kapcsolódni is lehet. További előnyök külső szerverről lehet moddolni akárki kliensét. Exeben ki dobtam az adat méret figyelőt ami blokkolja a nem eredeti nagyságú saját  módosításokat így, ha én a dbc be berakok valamit belogoláskor az adott személynek egy kék csík alul lefut és bent a kliensébe mint egy új update.

"(Blizzard azért többre számítottam visszafejtés téren 3 nap alatt eljutottam a végéig az alapoknak :), inkább 2 nap mert csak 1:52 van )"

Nekem mára ennyi volt a mopból jó éjt.


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Raisen

#2
Hehe he Az nem tűnik fel jobb oldalt alul az az előtti szervert mutatja ahol fent voltam (van nyílt panda szerver és körül néztem mit hogyan oldottak meg. egy pillanat és mutatom képekkel okés ?) Nem akarom tele flamelni bizonygatni aki nem hiszi el maradjon azoknál a coreknál és éljen abban a tudatban. Ez nem változtat a corem további fejlesztésén.










Ja és be lognál nincs szöveg ezáltal nincs mit rejtegetni :D
Régen amikor cataclysmre indult ez a core bent volt license-ben a felhasznált források linkje de attól a sajátom ha az alapjai tőlem származnak. Ebben strawberry-től használtam fel dolgokat mert annyira nem voltak képesek alap hibákat megoldjanak le sem tudod forgatni visual al mert tele van hibával és nem hoz létre semmiféle fájlt. Ezért gondoltam arra morph core alapjai megfelelők módosításokkal. Véletlenek (Azt hittem morph corem eltünt gép formázás után de a régi ftpmre felnéztem és sértetlenül ott volt a régi :D :D )



▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal