Saját insta

Indította Shimion, 2013 január 17, 12:35:15 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Shimion

Üdv mindenki.
Csináltam egy .map-ot, amit beraktam a játékba. Az lenne a kérdésem, hogy ezt a mapot hogy lehetne insta területté csinálni? Tehát, pl. egy instába ha 2 ember bemegy úgy, hogy nincsenek partyban, akkor nem látják egymást az instán brlül, csak akkor, ha partyban vannak. Ezt szeretném én is megoldani, hogy a berakott mapon, csak akkor láthatják majd egymást, ha partyban vannak.
Köszi előre is a válaszokat.

NevemSenki

Nem teljesen értem hogy mire gondolsz, de az Instának DBC-ben van egy azonosító ID-je.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

Shimion

#2
üdv megint.
Azt akartam megoldani, hogy egy saját map-ből csináljak egy instát. Mint violet hold, vagy ICC vagy bármelyik más. Normál map-re ugyebár, mint dala, w, silvermoon, eversong woods stb, ha bemegy  2 játékos party nélkül, akkor látják egymást, de ha instába mennek, akkor már csak partyban. Szóval saját instát akartam csinálni. De ezt már megoldottam.

Most már csak azt szeretném megoldani, hogy ha kilogolok, és vissza belépek, akkor ne dobjon ki az insta, ha nem vagyok partyban. Ezt azért szeretném, mert szeretnék csinálni a játékosoknak egy úgymond "Saját házat". És ezt vagy úgy tudnám megoldani, hogy sinálok egy rakat házikót, de ez csak limitált számban lenne elérhető ugyebár, vagy instaként csinálom meg, aminek a portja előtt van egy kulcsal nyitható ajtó, mint violet hold előtt is pl. Ha leírná valaki, hogy hogy tudnám ezt megoldani, tehát, hogy ne dobjon ki az insta, leglábbis minimum az 5 fős insta, kilogolákor, ha nem vagyok partyban, annak nagyon nagyon örülnék. Köszönöm szépen a válaszokat

Powered by EzPortal