Sziasztok ez nem tudjátok mi baja lehet?

Indította tomikah1234, 2013 január 26, 08:54:54 DÉLELŐTT

Előző téma - Következő téma

tomikah1234

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy van egy acer aspire 5535 laptopom..
És az a kérdésem miért csinálja azt hogy Nem indul a képernyő de valamikor igen..
Valaki helpeljen! Köszönöm előre is a választ!

hunti

Mitől függ hogy indul-e vagy sem? Változik a helyzet ha megmozgatod a képernyőt, illetve mikor jelentkezik a probléma? Játék vagy program indításakor közvetlenül, vagy idővel, vagy esetleg gép indulása közben megy el a kép?

tomikah1234

Példa: Valamikor elindul. És este kikapcsolom reggel már nem adja be a képernyőt.. Gépet bekapcsolom és semmit nem mutat.

hunti

Külső monitorral van kép ilyenkor? Illetve amikor nincs kép, elindul a gép? Például betölt az operációs rendszer?

tomikah1234

Nem külső monitorral sem működik.. Lehet a memória nem indítaná?

hunti

Innentől kezdve már egészen sok oka lehet, alaplap, processzor vagy memória gond is. Nem akarok vészmadár lenni, de hasonló jelenséggel láttam elhalálozni két laptopot is, mindkettő alaplap hibás volt.

Annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld ki másik memóriával a gépet ha tudod, ez cserélhető a legkönnyebben. Vagy ha 2 memória van a gépedben, próbáld őket külön-külön, hátha csak az egyik ment tönkre. Ha ez sem oldja meg, irány egy szerviz.

Tomika

Szerintem a memória nem érintkezik mert beletettem egy 1gigásat akkor nem indult el .. Ha beletettem a 2gigásat akkor meg valamikor elindul valamikor meg nem

Nobody

Sztem is a RAM korul lehet valami....(nem irom le mert 1. hosszu 2.megint hosszu)

Powered by EzPortal