Back2Original

Indította NikolaTesla, 2013 január 26, 07:10:01 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

NikolaTesla


hunti

Érdekes kezdeményezés, nekem tetszik. Azt viszont nem fogjátok könnyem megoldani hogy patch váltások legyenek (sőt talán sehogy), hiszen originalt tekintve nincs rendes emulátor a különböző patch verziókhoz, leginkább az utolsó patchez van használható, és kb ugyanígy 2.4.3 és 3.3.5 a leghasználhatóbb és legműködőképesebb verziók. Azt persze meg lehet oldani hogy mindig csak fokozatosan engedélyeztek egy-egy "patch" kontentet, pl tbc esetén 2.4.3-al indultok, de csak 2.0-n elérhető tartalommal, aztán kinyitjátok az első instákat és elindulnak sorban a seasonok is, pont ahogy 2.1, 2.2, 2.3 és 2.4 patchek esetén történt.

NikolaTesla

Igen, erre gondoltam énis, ilyen hozzászólásokat vártam. Gondoltam hogy ez a legnehezebb az egészben, a patch. Esetleg még egy olyan megoldásra tudnék gondolni, hogy a kezdés 2.4.3-on lenne, de először még csak Classic content. Mivel 2.4.3 alatt nem voltak azok a nagy változások a vanilla raidekben, mint ami LK alatt már megvalósult (naxx, ony 80asítása). Azonban nem tudom ez mennyire befolyásolná a játékélményt, a talenten kívül. Természetesen minden BC content le lenne zárva ebben az esetben.

NikolaTesla

De persze Classic-kal is meglehet oldani, pl 1.2.1-el lenni végig és a contenteket berakni időközönként, nem tudom, hogy ez mennyire megoldható, de ez lenne a legoptimálisabb.

hunti

#4
1.2.1-re nehéz lenne betenni 2.x vagy 3.x-es contentet :)
Viszont így utólag belegondolva 2.4.3-al nem lenne célszerű 1.x-et kiszolgálni, mert a talent rendszer nem lenne használható, egyrészt lvl60-on nem lehetne ideálisan kiosztani a pontokat egy 70-re szánt talent fán, másrészt a talentek is másak valamennyire ha jól emlékszem.

NikolaTesla

Patch-váltással gondoltam. Classic 1.2.1-en menne végig, BC 2.43-on, LK pedig 3.3.5-ön. Csak a contentek lennének időközönként berakva.

kagebunshin

Létezik egy magyar szerver amelyik pontosan ezt csinálja, viszonylag sokan játszanak rajta és általában mindenki szidja, hogy "szar" (már elnézést). Az ötlet mindenesetre nekem tetszik. Én csak örülök ha minél több minőségi szerver van.

Amennyiben belekezdtek sok sikert és kitartást kívánok hozzá.
"-Egy dolgot viszont elárulhatnál nekem. Ki találta ki, hogy a fák őreinek erejével szálljatok szembe velem, mert nem te ugye? Te nem tudtad!
-Nem... de azért vagyunk többen, hogy valaki tudja."

NevemSenki

Nagyon nehéz ezt kivitelezni. De nem lehetetlen. Nekem is volt annó egy hasonló ötletem, de elvetettem, a bonyolultsága miatt. Hátha sikerül összehoznod egy jó csapatot, akivel megvalósítható lesz a dolog.
Én sok sikert kívánok.

Üdv.: Senki
Csak a Puffin ad neked erőt, és mindent lebíró akaratot!

FantasyGFX

Jah létezik ez a magyar szerver és sokan játszanak is rajta úgy hívják, hogy Tauri jah jó szar de ezt kell szeretni ez jutott.
Amugy jó ötlet csak Magyarországon felejtsd is el esetleg külföldön lenne némi player szám.

Powered by EzPortal