Gép konfig

Indította Sunny, 2013 január 26, 10:43:05 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Markionni

Hát közép kategóriába meg belépő szintem mindenképp AMD :D szerintem is , viszont 50k huf-tól felfele Intel a nyerő ez tuti :D

Csak ugye nekem pont ez a 40-50k huf a határ.. ezért nehéz a döntés :D

unitology

A teljesítménnyel semmi gond :-) Kiváncsiságból beneveztem egy AMD konfigra, bíztam benne, hogy kinőtte már a gyerekbetegségeit. Sajnos a melegedéssel még mindig bajok vannak :-) FX6300at vettem iszonyatosan hangos és nagyon melegszik. Hamarosan megjön hozzá a AC hűtő remélem azzal már nem lesz ilyen gondom.

Markionni

A teljesítménnyel nincs gond :) ez így van :D Bár nekem nem is melegszik :D mondjuk van 4 házhűtő ventim :D  az hogy a hűtő hangos.. hát nekem itt fent a tetőtérbe mikor 40 fok van akkor hangos mert 5k-n pörög xD amúgy elviselhető :) én majd egy Noctua NH-D14 re nevezek be ha lesz rá keret :D amúgy nekem FX-8320 am van :)
unitology : milyen alaplapod van? :D

Raisen

#18
Ezt a hűtőt ajánlom http://images.hardwarecanucks.com/image/akg/Air_Cooling/Xigmatek_S1283/install4_sm.jpg
.

1 éve nekem is ilyen van semmi gond nincs a hangjával és szépen tartja a hőmérsékletét a procinak eddig a legjobb amit elértem vele amikor teljesen a gép is ki lett takarítva pár óra netezés után is 23 fokos proci. Átlagos hőmérséklet 1-2 óra nagyobb igénybevételű játék után 40 fok körül van.
Jó tulajdonsága elég halk és könnyen takarítható a bordák helyetti köz miatt illetve te döntöd el melyik oldalra rakod fel a ventit így szabályozva merre fújja a meleg levegőt. Gépem oldala nincs fent külső ventilátorokat nem tartalmaz, vidi kártyán procin és a tápban van hűtő egyedül és soha nem volt túlmelegedési probléma.
Megéri jobban egy nagyobb házra befektetni, hogy minden kényelmesen elférjen és akkor nincs szükség telepakolni a gépet ventikkel egyedül egy jobb proci hűtőbordára és ventilátorra van szükséged (Amit linkeltem együtt van a kettő 9600 FT volt akkoriban, szerintem most megkapod 6-7000 ft-ba).


▀█▀ █▀▀▄ █▀▀ █▀▀█ ▒█▀▀█ █▀▀█ █▀▀█ █░█ █▀▀█ █▀▀ █▀▀ ░ █░░█ █░░█
▒█░ █░░█ █▀▀ █░░█ ▒█▀▀▄ █▄▄█ █▄▄▀ █▀▄ █▄▄█ █░░ ▀▀█ ▄ █▀▀█ █░░█
▄█▄ ▀░░▀ ▀░░ ▀▀▀▀ ▒█▄▄█ ▀░░▀ ▀░▀▀ ▀░▀ ▀░░▀ ▀▀▀ ▀▀▀ █ ▀░░▀ ░▀▀▀

Powered by EzPortal