mi baja lehet trinitycore2?

Indította Tomika, 2013 február 02, 07:00:26 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

Tomika

Using configuration file worldserver.conf.
Using SSL version: OpenSSL 1.0.0j 10 May 2012 (library: OpenSSL 1.0.0j 10 May 2012)
Using ACE version: 6.1.4
TrinityCore rev. 0000-00-00 00:00:00 +0000 (Archived) (Win32, Release) (worldserver-daemon)
<Ctrl-C> to stop.

______                       __
/\__  _\       __          __/\ \__
\/_/\ \/ _ __ /\_\    ___ /\_\ \, _\  __  __
   \ \ \/\`'__\/\ \ /' _ `\/\ \ \ \/ /\ \/\ \
    \ \ \ \ \/ \ \ \/\ \/\ \ \ \ \ \_\ \ \_\ \
     \ \_\ \_\  \ \_\ \_\ \_\ \_\ \__\\/`____ \
      \/_/\/_/   \/_/\/_/\/_/\/_/\/__/ `/___/> \
                                 C O R E  /\___/
http://TrinityCore.org                    \/__/

Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.49
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir ./
WORLD: MMap data directory is: ./mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: ./vmaps
Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible clientversion. Please recreate using the mapextractor.
Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.
Ezt írja és bevan kapcsolva a world.confileba meg benne van a mapok vmap dbc fájl is

Nobody

gondolom letoltottel egy frissebb TC-t csakhogy a regi vmaps es maps ot hasznalod pipald ki a tools-t es csomagold ki wow bol a vmapsot mapsot dbc t

Tomika


Nobody

#3
igen...persze amit a tc hez kaptal azzal csinald es en csinaltam egy bat ot mikor nekem is ez volt a hiba "makevmaps_simple.bat" neven es ebbe irtam
Idézvmap4extractor.exe
md vmaps
vmap4assembler.exe Buildings vmaps
pause
=ez csomagolja ki a vmapsot
de ezt mar leirtam Raisen TC sz keszites(2012) temajaban

Tomika

am azt nem tudod mért van hogy van helfirébe az a quest hogy El kell foglalni a 3bázist és amikor elfoglalja akkor kifagyassza  a szerót ?

Nobody

#5
fogalmam nincs csak mikor van szabad idom probalgatom mire vagyok kepes....amugy feltetelezem most leszedted a legfrissebb TC -t ugye? <nem biztos ezen is lesz crash

Zolee

IdézWORLD: MMap data directory is: ./mmaps

Továbbá még az új TC-ben van egy MMaps Generator, amit szintén meg kell csinálni... Ez több órába bele fog telni, mivel rengeteg dolgot generál (tulajdonképpen az összes kontinens és terület Movement Map-ját a WoW-ban).

Tomika

Nobody feltudod tölteni a make_vmaps-t? valamiért nálam nem müködik

Nobody

#8
amugy sima notepadbe beirnad amit irtam annyi lenne....letoltod aztan megszuntetem a linket
Url:

Tomika


Nobody

Idézetet írta: Zolee Dátum 2013 február 02, 07:33:46 DÉLUTÁN
Továbbá még az új TC-ben van egy MMaps Generator, amit szintén meg kell csinálni... Ez több órába bele fog telni, mivel rengeteg dolgot generál (tulajdonképpen az összes kontinens és terület Movement Map-ját a WoW-ban).
nekem ment mmaps nelkul is ....

Zolee

Nem arról van szó, hogy nem menne, hanem jó, ha megcsinálod, mivel így az NPC-k nem mennek át az objektumokon; épületeken, falakon, stb., hanem megkerülik ezeket.

Tudvari

Miért törölted a linket? Másoknak jól jönne.

Nobody

A link egy NO-IP host cim volt ami az en IPmra iranyitotta.....en pedig csak atmasoltam htdocsba a cuccot(becsomagolva) majd megadtam neki a cimet/"a nevet a csomagnak"<...mondanom sem kell nem mindig van bekapcsolva a gepem/apache......amugy aki nemtudja notepad be beleirni hogy
Idéz
vmap4extractor.exe
md vmaps
vmap4assembler.exe Buildings vmaps
pause
es ezt elmenteni "makevmaps_simple.bat" neven  ::) annak nemtudom milyen jovoje lesz a szerverek vilagaban

Tudvari

Nekem maguk az extractor exe-k kellenek.Mert már ezernyit letöltöttem,de mind rosszul csinálja,mert nem egyezik meg a verzió.
Realm running as realm ID 1
Using World DB: TDB 335.49
Will clear `logs` table of entries older than 1209600 seconds every 10 minutes.
Using DataDir ./
WORLD: MMap data directory is: ./mmaps
VMap support included. LineOfSight: 1, getHeight: 1, indoorCheck: 1
VMap data directory is: ./vmaps
Map file './maps/0004331.map' is from an incompatible clientversion. Please recreate using the mapextractor.
Correct *.map files not found in path './maps' or *.vmtree/*.vmtile files in './vmaps'. Please place *.map/*.vmtree/*.vmtile files in appropriate directories or correct the DataDir value in the worldserver.conf file.



Most töltök egy újat,hátha jó lesz.

Powered by EzPortal