Mi van a TFMWorld-el/VNG-vel?

Indította Tudvari, 2013 február 12, 06:16:52 DÉLUTÁN

Előző téma - Következő téma

mist-er

Azt a 2.6-os dual coret már az őskor óta hajtják, én is akartam ilyet bérelni, brutál akciós volt, nagyon jó áron, de egy rendszergazda haverom lebeszélt róla, hogy nem minden arany ami fénylik, és nagyon sok leállásom lehet a régi őskövület alkatrészek miatt.
Én a VPS-re szavaznék a helyedben, az egyik szolgáltatónál én 19 ezres ajánlatot kaptam  8 gb ram + 6 ghz proci + 50 gb tárhely + 150 mbit net + WIN server 2008 + port figyelés kombinációra, és akármit akármikor külön-külön módosíthatok.

Armin

Akkor kérem i3 procival. +1500Ft  ;D amúgy itt is szabadon választható minden konfig.
Melyik ez a vps szolgáltató? Körülnézek rendesen, mielőtt fizetek  :)

Armin

Nos, a szerver legnehezebbnek tűnő része letudva. Megvan a helye ;D
Úgy döntöttem, hanyagolom a hostingokat.Aki egy valóban ütős, változatos, hosszú távú fun szerveren szeretne játszani, ahol nem potyog T10HC az égből, hanem az instant 80 ellenére is van kihívás a játékban, annak érdemes várnia egy keveset  :)
Fejlődős, alacsony szorzós szerver szintén tervben van.
Fejlemények hamarosan  ;)

balazsrico

Rendben én várok szívesen, de mivel maradi vagyok és lassan haladok a wow-al ne legyen még Panda elég lesz a Cataclysm is... BC,WOTLK már rég meghalt úgyhogy ha abba gondolkodsz akkor felejtsd is el mert nem lesz rá ember... de catára szívesen mennék meg még talán Pandára is.  :)

Aimedshot

Én is inkább cataclysm-et választanám.WOTLK már elég unalmas :)

Armin

#20
Na lássuk, mi szól a Cata mellett: ami valamennyire használható, az a 4.0.6, ami egy finoman szólva is fapados patch. A 4.3.4 meg annyira játszhatatlan törtön, hogy no comment. Cata miatt hagyták ott tömegével a wowot, mert a nagy többség szerint a WOTLK volt az utolsó értelmes wow. A PvP része egy vicc lich king-hez képest. Az általam indított topic szavazásában is 7:0 a jó öreg Lich King javára. Szóval majd ha a 4.3.4 lesz legalágg annyira játszható, mint 3.3.0 körül LK, akkor TALÁN váltok.
Nem lesz rá ember...ezt nem tudom, honnan szedtétek. A normális LK szerók a mai napig tömve vannak.

Ja és a Panda. Erre a témára majd 2-3 év múlva visszatérünk :D

Armin

És még 1 apróság. "A WOTLK már halott, unalmas", stb....
Ez pedig csak csak fantázia kérdése. Főleg fun szerveren  ;)

mist-er

Két problémába fogsz ütközni.
1. A játékos aki még mindig wotlk-al játszik meg van elégedve a szerverrel amin játszik, ezért nem fog átmenni másikra.
2. A többi szerver már korábban kezdte a fejlesztést, esetleg nem is 1-2 fejlesztő dolgozik rajta, hanem jóval több, így minőségben is többet tud nyújtani.

Hogy kelnél versenyre ismeretlen, új, bugosabb szerverként, híres, minőségibb játékot szolgáltató, sok játékossal rendelkező szerverek ellen?

Nyilván cata 434-el még lenne esélyed beindulni, hiszen gyakorlatilag senki nem csinálta meg élvezetesen játszhatóra, és pont ez lenne az ütőkártyád, hogy nincs, vagy legalábbis nagyon kevés a konkurens szerver.

Gyakorlatilag nem értem mire számítasz, azzal ,hogy leforgatsz egy 335 trinityt és elindítod, miért vársz sok játékost? Mivel adsz többet, mint más szerverek? Miben vagy jobb? Hogy akarod átcsábítani magadhoz más szerverről a játékosokat? Mivel akarod megtartani őket? Biztos, hogy nincs még egy pontosan ugyanolyan, de már befutott szerver, mint amilyet te éppen akarsz? Ezek a kérdések jutottak hirtelen eszembe.

Armin

#23
Annó, amikor indítottam a szervert, akkor is volt 10 a hatodikon szerver, és naponta nyílt átlag 2, mégis kb. 1,5 hét után már stabil 60-70 online játékosom volt.
Amúgy melyik az a magyar fun szerver, amelyik annyira profi, hogy nem hagyná ott senki? Én sajna nem találtam ilyet.

"leforgatsz egy 335 trinityt és elindítod, miért vársz sok játékost?"

Szerinted ennyi az egész, amit csinálni szeretnék? Na szép :D

mist-er

Természetesen nem, de van különleges nagy ötleted ami tetszene is a játékosoknak, vagy csak 1-2 apróság? Magyar kategóriában én konkrétan egyetlen cata szeróról sem tudok, wotlk viszont akad nem kevés. Bár nem is vagyok nagyon otthon a témában, leginkább csak a nemzetköziek foglalkoztatnak.

Armin

#25
Természetesen a hazai viszonylatokról beszéltem. Nemzetközi szinten nem akarok versenyezni a nagyokkal. Esélytelen lenne :D Lényegében azért akarok mindenképp egy LK szervert, mert ez már eléggé kiforrott, és tényleg nagyon sokan szeretik. Cata az már teljesen más világ. Viszont mellé valóban elférne akár egy 4.3.4 realm is. Amint a 3.3.5-tel már látom az alagút végét, leszedem a 4.3-as TC-t, és megnézem mit lehet kihozni belőle  :)
Retail után szerencsére van viszonyítási alapom  :)

Azért köszi a tanácsokat. Tényleg nem hülyeség ebben az irányban is elindulni.

balazsrico

Az a gond hogy nem vetted a lapot és kezdted el egyből, nem kell rajta agyalni csak távolról nézni és úgyis látod hogy igazunk van, lehúztam sokat 1x-es cata szerón (Astral) (Amerikai) szal tudom mi a különbség Cata és WOTLK között és értelem szerűen Cata 100x jobb, gyakorlatilag talán, személyes meglátás szerint
Hunter/mana 
Dudu/fa form
amit elbasztak a többit csak tökéletesítették és fejlesztették az az jobb lett...
Persze Pandába megint visszafogták a dolgokat mert Catába meg lett könnyítve repuzás meg pár dolog, de ne szaladjunk!  Egy normális Cata szerverre igény van!  1x-esre nem biztos... Max kari áthozással de egy 2,3,4 vagy 5x-ös szeróra tuti jönnének mert sokan szenvednek külföldi szerón akik jönnének csak nincs magyar szeró!
Vagy akár 1x-es is jó csak legyen sok ember aki dolgozik a szerón, amúgy persze ezt már min 1 éve kellett volna elkezdeni és mostanra lenne már valami, de sokkal stabilabb WOTLK-nál úgyhogy érdemesebb vele szenvedni!

Armin

Cata végéig eredetin játszottam. Ott valóban iszonyatosan jó volt, de törtön max a neve ugyan az. Semmi köze az igazi catához. De szó szerint.
Ahogy írtam, dolgozni fogok a 4.3.4-en is. Egyáltalán nincs veszve semmi  :)

mist-er

Egy magyar 4.3.4-el szinte garantált a siker, még akkor is ha kicsit hiányos.

erik.nyolcaskallai

#29
hát nem tudom de én is ma fizetem be egy 40 slotos szeróra és még a telefon is kivan kapcsolva support level 999
arról nem is beszélve h az összes lehető módon zaklatam már őket ...
a tfm-world-nél :)

Powered by EzPortal